Robert Ocetkiewicz

Z grami związany już prawie 20 lat, czyli od momentu, kiedy na polskim rynku królowały gry z bazaru, a Mario dostępne było jedynie na Pegasusie. Fan wszelkiego rodzaju wyścigów, bijatyk oraz gier sportowych. Nie stroni także od dobrych FPS-ów oraz strategii. W swojej karierze recenzował już na łamach Interii, Onetu i magazynu o grach PlayBox. Poza grami, miłośnik motoryzacji, który uwielbia dźwięk V8.

1 komentarz

PS Plus sierpień 2020 oficjalnie. Oto dwie gry do pobrania

Sony ujawniło gry w ramach PS Plus na sierpień 2020 roku. Gracze będą mogli pobrać Call of Duty Modern Warfare 2 Remaster oraz Fall Guys: Ultimate Knockout.

To spora niespodzianka. Sony wcześniej niż zwykle podało, jakie gry wejdą w skład oferty na sierpień tego roku.

PS Plus sierpień 2020 gry:

  • Call of Duty Modern Warfare 2 Remaster
  • Fall Guys: Ultimate Knockout

Przypominamy, że obecnie w Plusie możemy pobierać NBA 2K20, Rise of the Tomb Raider oraz jako bonus grę Erica, więc warto wspomnieć, że abonament na 12 miesięcy kupimy najtaniej za 153 zł z groszami w Eneba. To klucz na region PL, a więc przeznaczony specjalnie do aktywacji na polskich kontach:

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się