Gracz zrobił eksperyment z PS Plus. Gry „za darmo” do 2050 roku

PS Plus w jednym regionie kosztuje 600% więcej. Gracze wściekli
Newsy PlayStation Plus PS4 PS5

Jesteście zwolennikami przedłużania usługi PS Plus, by nie martwić się corocznymi opłatami? Ktoś postanowił ponownie sprawdzić, do którego roku można sobie “nabić” Plusa.

Posiadacze konsol PlayStation często kupują PS Plus w promocji, by mieć aktywną usługę na kilka następnych lat. W końcu to duża oszczędność. Jednak ktoś poleciał daleko w przyszłość i przedłużył sobie pakiet Deluxe (u nas znany jako pakiet Extra) na nieprawdopodobnie długi okres. Pamiętam jak dwa lata temu pisaliśmy o osobie, która chciała “zatankować” PS+ do 2040 roku. Było to jeszcze przed wielką zmianą usługi, czyli rozbiciem na progi Essential, Extra i Premium. Okazało się wówczas, że system pozwolił przedłużyć subskrypcję do 2036 – czyli na 15 lat do przodu. Później odrzucał dalsze przedłużanie.

PS Plus po zmianach umożliwia przedłużenie do 2050 roku?

Aż nie chce się wierzyć, że ktoś w ogóle wpadł na pomysł, by mieć PS Plus na tak długi okres. Jednak jak wynika z poniższego obrazka, który ktoś znalazł na Twitterze i podzielił się nim na forum Reddit, są takie osobistości. Na zdjęciu widać przedłużony pakiet Deluxe (czyli Extra) na 27 lat do przodu, aż do 2050 roku!

Komentujący różnie podchodzą do takiego “szaleństwa”. Jedni gratulują “darmowych gier” co miesiąc aż do wypuszczenia PlayStation 10, inni nazywają to frajerstwem. Bo przecież nie wiadomo, czy za 27 lat usługa w ogóle będzie istniała?

Bezmózgi prawdopodobnie nawet nie dożyją do tego czasu. Nawet jeśli przeżyje, nikt nie wie, co stanie się z systemem PS Plus. Nie rozumiem idiotów, którzy myślą, że są mądrzy i robią takie rzeczy. Przedłużyłem go również o 3 lata, ponieważ byłaby podwyżka, ale przedłużenie go do 2050 zostało zrobione w celach trollowych lub jest frajerstwem.

Zdecydowana większość twierdzi jednak, że PS Plus “przeżyje” tak długo, no chyba że… nastąpi apokalipsa. Lecz nawet jeśli usługa zostanie wcześniej zlikwidowana, to prawdopodobnie nadal się opłaca: Jakakolwiek usługa oferowana przez PS z pewnością z czasem będzie droższa, więc nie musiałaby nawet trwać do 2050 roku, aby być dobrym zakupem.

A Ty do którego roku masz przedłużony abonament PS Plus? Jeśli chcesz zrobić to taniej, użyj promocyjnych kart doładowujących portfel w PS Store:

PS-Store-doladowania
Tanie doładowania portfela w PS Store – KUP TUTAJ.
Darek Madejski
O autorze

Darek Madejski

Redaktor
Wspomina gaming lat 90. z wielkim sentymentem. Ekspert w dziedzinie retro sprzętu oraz starych konsol. Oprócz duszy kolekcjonera, fan współczesnych gier singleplayer, głównie tych na PlayStation. Specjalista w treściach dotyczących PS Plus oraz promocji. Poza pracą, fan seriali w klimacie postapokaliptycznym, koszenia trawy, rąbania drewna i zajmowania się wszystkim, by tylko nie siedzieć w miejscu.
Advertisement
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie