PS Plus w dużej promocji od Sony. Subskrypcja dużo taniej dla wybranych

PS Plus lipiec 2021 - logo
PS4 PS5

Promocja na PS Plus zawsze w cenie! Tym razem Sony oferuje przecenę na wersję na 3 miesiące aż o połowę. Oferta ważna jest tylko dla osób bez aktywnego Plusa.

Sony kusi kolejną zniżką.

PS Plus w promocji

Jeżeli nie posiadacie aktywnej subskrypcji od PlayStation, możecie zainteresować się kolejną promocją od Sony. Firma postanowiła obniżyć wariant na 3 miesiące aż o połowę. Oznacza to, że zamiast 100 złotych zapłacicie tylko 50 zł.

Z promocji skorzystacie na oficjalnej stronie w PS Store, jednak nie możecie posiadać aktywnego Plusa. Wystarczy udać się pod ten adres, gdzie znajdziecie niższą już cenę. Sony wyjaśnia, że promocja obowiązuje przez określony czas – od 1 do 13 lutego.

Czemu warto zainteresować się Plusem? Liczba korzyści z niego płynąca jest dość spora. Przede wszystkim Sony oferuje możliwość grania w gry sieciowe, co w niektórych pozycjach wydaje się wręcz wskazane. Do tego można korzystać z możliwości przechowywania danych w chmurze, specjalnych ofert i rabatów dla użytkowników oraz dostępu do Video Pass, czyli takiego nieco bardziej ubogiego „Netflixa od Sony”.

Największą chyba korzyścią są jednak gry. Te zmieniają się co miesiąc i możemy je przypisać do naszego konta bez dodatkowych opłat. Ofertę na luty już znamy – szczegóły znajdziecie w tym miejscu. Warto podkreślić, że już od dzisiaj dostępne są do pobierania!

Promocje

Zobacz wszystkie
Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie