Tak wygląda nowy PS Plus. Menu, zakładki i prezentacja dostępnych gier [WIDEO]

Tak wygląda nowy PS Plus. Menu, zakładki i prezentacja dostępnych gier [WIDEO]
Newsy PS4 PS5

Pewien YouTuber postanowił zaprezentować nam zupełnie odświeżony wygląd nowej wersji PS Plus. Na filmiku możemy sprawdzić także dostępne gry.

Nowy PS Plus już wystartował, ale na razie wyłącznie w jednym regionie, czyli w paru krajach w Azji. Dzięki temu dostaliśmy wczesny wgląd do tego, co PlayStation szykuje także i dla nas. Polska premiera usługi zaplanowana została na 23 czerwca. Jeżeli również nie możecie się doczekać, pewien YouTuber nagrał pokaz nowego menu i oferty.

Na filmiku autorstwa GameRiot możemy obejrzeć ulepszenie subskrypcji do pakietu PS Deluxe, który nie będzie dostępny w Polsce. Naszym rodzimym odpowiednikiem ma być PS Plus Premium. Jeżeli szukacie więcej informacji na temat różnic między pakietami – zachęcamy do przeczytania naszego kompendium wiedzy na temat nowej odsłony usługi. Znajdziecie tam też listę wszystkich potwierdzonych gier.

Wracając – YouTuber zaprezentował także kompletnie odświeżone menu i zakładki dotyczące dostępnych w abonamencie gier. Dzięki temu obejrzymy m.in. jak wyglądają produkcje PlayStation Classics w praktyce, a także będziemy mogli sprawdzić wszystkie dostępne aktualnie w Azji gry. Trzeba przyznać, że wygląda to całkiem ładnie, ale przede wszystkim – intyuicyjnie. W końcu nie ma chyba nic gorszego niż nawigowanie po niewygodnym menu konsoli.

Oprócz pełnego katalogu różnych gier PlayStation przygotowało dla nas nowość w postaci darmowych wersji demonstracyjnych ograniczonych czasowo. Takie triale wystarczą nam nawet na dość długo, choć zależy to od konkretnej gry. Dzięki azjatyckiej premierze usługi możemy dowiedzieć się, które produkcje otrzymały już triale.

Przypominam tylko, że prezentowane na wideo gry dostępne są w Azji i jest to znacznie okrojona lista względem tego, co ma być dostępne w Europie. Najpewniej na początku czerwca otrzymamy konkretną listę wszystkich pozycji.

Promocje

Zobacz wszystkie
Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie