PS Plus Premium dostanie wersję próbną kolejnej gry

PS Plus kwiecień 2022
Newsy PS4 PS5

Subskrybujecie PS Plus Premium? Jeśli tak, mam dla Was dobrą wiadomość. Potwierdzono, że usługa otrzyma wkrótce wersję próbną kolejnej nowej gry.

Deweloperzy Rollerdrome ogłosili, że produkcja ta otrzyma darmową wersję próbną w ramach subskrypcji PlayStation Plus Premium. Trial gry będzie dostępny w dniu premiery, czyli już 16 sierpnia.

Nie ujawniono, przez ile czasu będzie można testować grę za darmo. W większości przypadków wersje próbne z PS Plus pozwalają na granie przez dwie godziny, ale w przypadku Cyberpunka 2077 i Horizon Forbidden West są one dostępne nawet przez pięć godzin.

Rollerdrome to strzelanka z widokiem z perspektywy trzeciej osoby, w której gracze poruszają się na wrotkach i niczym Max Payne wykonują efektowne akrobacje strzelając do wrogów. Twórcy obiecują, że w tytule tym doświadczymy sporo szaleńczej akcji, a gracze pragnący mocnego wyzwania poczują się jak w domu. Jeśli lubicie nietypowe produkcje, tym tytułem warto się zainteresować.

PS Plus Premium gwarantuje dostęp do setek gier z PS5, PS4, PS3, PS2, PS1 i PSP oraz paru wersji próbnych. Listę wszystkich dostępnych w usłudze produkcji znajdziecie w tym miejscu.

Promocje

Zobacz wszystkie
Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie