PS Plus Premium wkrótce zyska remake cenionego RPG

Logo PS Plus na tle kontrolerów
Newsy PS4 PS5

Wiele wskazuje na to, że poznaliśmy kolejną klasyczną grę zmierzającą do oferty usługi PS Plus Premium. To remake świetnego japońskiego RPG.

Jak donoszą gracze z Japonii, w sklepie PS Store pojawiła się gra Disgaea: Afternoon of Darkness, czyli remake Disgaea: Hour of Darkness, z dopiskiem wskazującym, że jest to gra przekonwertowana z PlayStation Portable, a nie zupełnie nowy port. Co więcej, według informacji zamieszczonej w PS Store, gra miała ukazać się na PS4 i PS5 już 30 czerwca, a nadal nie jest dostępna do kupienia.

Obie wymienione poszlaki sugerują, że Disgaea: Afternoon of Darkness zasili następną aktualizację oferty PlayStation Plus Premium. Oczywiście nie mamy pewności, że produkcja będzie dostępna w europejskiej wersji usługi, ale jest to możliwe. Na ten moment trzeba zaczekać na oficjalne ogłoszenie PlayStation.

Przypominam, że w ramach PS Plus Extra i Premium udostępniono właśnie kolejny pakiet gier. Subskrybenci mogą zapoznać się z takimi produkcjami jak: Stray, Final Fantasy VII Remake Intergrade, LocoRoco Midnight Carnival, Assassin’s Creed IV Black Flag i Marvel’s Avengers. Pełną listę nowych tytułów znajdziecie w tym miejscu.

Promocje

Zobacz wszystkie
Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie