Masz PS Plus i 68 GB wolnego miejsca na swoim PlayStation? Dobrze, jutro będziesz miał co pobierać

PS Plus sierpień 2023 - tyle miejsca musicie przygotować na nowe gry
Newsy PS4 PS5

Zbliża się! Od 4 października zacznie obowiązywać PS Plus październik 2022. Już wiadomo, ile miejsca na dysku PS5 oraz PlayStation 4 zajmą poszczególne tytuły z oferty.

Tak się składa, że na jutro przypada pierwszy wtorek miesiąca, a to oznacza zmianę warty w usłudze PS+. Oferta PS Plus październik 2022 stanie się faktem, zatem pora zrobić porządki na dysku konsoli i się na nią przygotować.

PS Plus październik 2022 – gry. Ile miejsca zajmują?

Odpowiedź na powyższe pytanie poznaliśmy dzięki twitter’owemu profilowi PlayStation Game Size, który podał, co i ile zajmie na naszej konsoli. Przypomnijmy, że w październiku pobierzemy w ramach PS+ trzy gry: Hot Wheels Unleashed, Injustice 2 oraz Superhot. Jeśli posiadasz PlayStation 4, szykuj na wszystko około 68 GB przestrzeni. W przypadku PS5 wychodzi nieco mniej. Oto szczegóły:

TUTAJ SPRAWDZISZ, GDZIE PLAYSTATION 5 KUPIĆ NAJTANIEJ
  • Hot Wheels Unleashed: PS4 : 29.578 GB / PS5 : 24.071 GB
  • Injustice 2: PS4 : 34.840 GB
  • Superhot: PS4 : 3.511 GB
PS Plus na 3 miesiącePS Plus na 12 miesięcy
KUP TANIEJ PS PLUS NA 3 MIESIĄCEKUP TANIEJ PS PLUS NA 12 MIESIĘCY

Pamiętaj, że skoro w usłudze pojawią się nowe gry do pobrania, to zniknie jednocześnie oferta wrześniowa. Masz zatem ostatnie kilkanaście godzin, żeby przypisać do biblioteki przemijającą ofertę, w której znajdziesz:

  • Need for Speed Heat (PS4)
  • TOEM (PS5)
  • Granblue Fantasy: Versus (PS4)

Czekamy na Wasze komentarze – które gry z Plusa na wrzesień już ograliście i które z października zamierzacie wypróbować?

Darek Madejski
O autorze

Darek Madejski

Redaktor
Wspomina gaming lat 90. z wielkim sentymentem. Ekspert w dziedzinie retro sprzętu oraz starych konsol. Oprócz duszy kolekcjonera, fan współczesnych gier singleplayer, głównie tych na PlayStation. Specjalista w treściach dotyczących PS Plus oraz promocji. Poza pracą, fan seriali w klimacie postapokaliptycznym, koszenia trawy, rąbania drewna i zajmowania się wszystkim, by tylko nie siedzieć w miejscu.
Advertisement
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie