PS Plus październik 2022. Kiedy zapowiedź? Gdzie abonament taniej?

PS-Plus
Newsy PS4 PS5

Małymi krokami zbliżamy się do oficjalnej zapowiedzi PS Plus październik 2022. Przypominamy, kiedy Sony przedstawi listę gier na PS5 i PlayStation 4. Podpowiadamy, gdzie abonament w promocji.

Jak idzie ogrywanie tytułów z wrześniowej puli gier w PlayStation Plus? Kto lubi być na bieżąco, niech się spieszy, bo niedługo do Essential zawitają kolejne produkcje. Kiedy konkretnie? Jeśli nie ogarniacie, poniżej wszystko znajdziecie. A jeśli potrzebujecie kupić abonament nieco taniej, warto zrobić zakupy w zaufanym sklepie Instant Gaming:

PS Plus na 3 miesiącePS Plus na 12 miesięcy
KUP TANIEJ PS PLUS NA 3 MIESIĄCEKUP TANIEJ PS PLUS NA 12 MIESIĘCY

PS Plus październik 2022 – kiedy poznamy gry?

Jeśli Sony nie zrobi nam niespodzianki, to oficjalna lista gier na PS5 oraz PS4, które zawitają w PS+ na październik, zostanie ogłoszona w środę poprzedzającą pierwszy październikowy wtorek. Oznacza to, że tajemnica zostanie rozwiana w dniu 28 września. Powinniście szykować się tego dnia godzinę 17:30.

Dobra, wtedy poznamy gry z PS Plus Essential na nowy miesiąc. A kiedy je pobierzemy i zagramy? Standardowo, w pierwszy wtorek miesiąca, który wypada 4 października. Do tego czasu możemy dodawać do biblioteki produkcje z oferty wrześniowej, którą przypominamy poniżej.

PlayStation Plus wrzesień 2022 – dodaj gry do biblioteki!

  • Need for Speed Heat (PS4)
  • TOEM (PS5)
  • Granblue Fantasy: Versus (PS4)
Darek Madejski
O autorze

Darek Madejski

Redaktor
Wspomina gaming lat 90. z wielkim sentymentem. Ekspert w dziedzinie retro sprzętu oraz starych konsol. Oprócz duszy kolekcjonera, fan współczesnych gier singleplayer, głównie tych na PlayStation. Specjalista w treściach dotyczących PS Plus oraz promocji. Poza pracą, fan seriali w klimacie postapokaliptycznym, koszenia trawy, rąbania drewna i zajmowania się wszystkim, by tylko nie siedzieć w miejscu.
Advertisement
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie