Posiadacze PS Plus dostali gigantyczny bonus do nowej gry

Posiadacze PS Plus dostali gigantyczny prezent do nowej gry
Newsy PS5

Jeżeli macie wykupionego PS Plus, możecie się cieszyć. To nie tylko przeceny czy darmowe gry, ale również dodatkowa zawartość do popularnych gier.

Subskrypcja PS Plus to mnóstwo korzyści. Czasami, prócz darmowych gier czy dostępu do obszernej biblioteki pozycji, subskrybenci mogą liczyć na dodatkową zawartość do wielu różnych tytułów. Tym razem jest podobnie i teoretycznie jest się z czego cieszyć. Zawartość dotyczy nowej gry free-to-play, w którą zagrać może każdy. Najwyraźniej twórcy chcą przede wszystkim przekonać do niej właśnie “plusowiczów”.

Omega Strikers to wydana niedawno na PS5 (i także m.in. na PC, ale na PS4 zmierza w późniejszym terminie) nowa darmowa gra sieciowa stawiająca na pojedynki 3 vs 3 graczy. Cała idea łączy tutaj ze sobą hokeja (albo piłkę nożną, ale bardziej mi się kojarzy z hokejem “kopanym”) i bijatykę. Zabawa polega na próbie wbiciu drużynie przeciwnika krążka, jednocześnie oklepując ich po mordach. Proste, kolorowe i całkiem nieźle przyjęte przez społeczność. Wątpię, aby stał się z tego nowy sieciowy hit, ale pograć można za darmo, więc każdy może sprawdzić grę w akcji.

Omega Strikers jest już dostępna na PS5!!! Jako super fajny dodatek, jeśli masz abonament PlayStation Plus, odblokujesz WSZYSTKIE POSTACIE ZA DARMO!!!

– dumnie głoszą twórcy na Twitterze

Posiadacze subskrypcji PS Plus mogą liczyć na dodatkową zachętę. Twórcy przyznali na Twitterze, że otrzymają oni natychmiastowy dostęp do każdej postaci w grze – bez potrzeby ich kupowania czy odblokowywania. To naprawdę spora różnica, bo oszczędza nam długiego grindowania lub wydania dodatkowych pieniędzy.

Swoją drogą – w tym miejscu znajdziecie podsumowanie majowej oferty PS Plus wraz z przestrzenią na dysku, jakiej potrzeba, aby zainstalować każdą pozycję.

Artur Łokietek
O autorze

Artur Łokietek

Redaktor
Zamknięty w horrorach lat 80. specjalista od seriali, filmów i wszystkiego, co dziwne i niespotykane, acz niekoniecznie udane. Pała szczególnym uwielbieniem do dobrych RPG-ów i wciągających gier akcji. Ekspert od gier z dobrą fabułą, ale i koneser tych z gorszą. W przeszłości miłośnik PlayStation, obecnie skupiający się przede wszystkim na PC i relaksie przy Switchu.
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie