Wyciekły gry z PS Plus na lipiec 2024. Wśród nich Final Fantasy

PS Plus z nowymi grami na lipiec. Wyciekła lista produkcji
Newsy PlayStation Plus PS4 PS5

Dobre wieści dla posiadaczy abonamentu PS Plus. Do sieci zdaje się wyciekła lista gier, które trafią do usługi w tym miesiącu. Lista liczy sobie 6 pozycji i zawiera kilka naprawdę interesujących gier. Sprawdźmy, co nas czeka w najbliższych dniach.

Nowe gry w PS Plus na lipiec 2024 – lista pozycji

Omawianą listę opublikował w internecie niejaki billbil-kun, czyli dobrze znany leaker, który wielokrotnie publikował sprawdzone przecieki na temat uniwersum PlayStation. Tym razem podzielił się zestawem gier, które mają trafić do abonamentu PS Plus już za kilka dni.

Oto lista gier w PS Plus na lipiec 2024, która pojawiła się w sieci:

  • Crisis Core: Final Fantasy VII Reunion
  • Remnant II
  • Pathfinder: Wrath of the Righteous – Enhanced Edition
  • Mount & Blade II: Bannerlord
  • No More Heroes 3
  • Travis Strikes Again: No More Heroes Complete Edition

Przedstawione gry mają być dostępne w wariantach PlayStation Plus Extra oraz Premium.

Zobacz też: Darmowe gry dla posiadaczy abonamentu na PlayStation

Jak oceniacie przedstawioną ofertę? Przyznam, że niektóre z tych pozycji to absolutny “must have” i tytuły, które zdecydowanie trzeba i warto ograć. Od siebie mogę na pewno polecić Mount & Blade II: Bannerlord, o ile jeszcze nie graliście. To niesamowicie wciągająca gra, która posiada wszystkie zalety oryginalnego Mount & Blade, oferując przy okazji jeszcze więcej sposobów rozgrywki.

Źródło: videogameschronicle.com

Dawid Szafraniak
O autorze

Dawid Szafraniak

Redaktor
Pierwsze growe szlify zbierał jeszcze w erze PS1, aby później zapoznawać się z kolejnymi wcieleniami japońskiej konsoli, skosztować Xboksa i Switcha. Ostatecznie najbardziej lubi PC, a ostatnio nawet i granie w chmurze. Królują u niego FPS-y, gry akcji nieczęsto górujące nad filmami i tytuły wyścigowe, które podobno #nikogo. Święta Trójca gamingu? Pierwsze Modern Warfare, seria Mass Effect i Uncharted. Bez tego nic nie miałoby sensu. Poza grami lubi planować kolejne podróże i chwytać za aparat fotograficzny podczas meczów piłki nożnej.
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie