PS Plus z nową grą za darmo do sprawdzenia. Jest akcja!

PS-Plus
Newsy PlayStation Plus PS4 PS5

Zanim zostanie udostępniona nowa oferta PS Plus na sierpień, posiadacze abonamentu Premium mają okazję pobawić się przy niezłym tytule ze świata LEGO. Nietypowym jak na tą serię.

W PlayStation Store pojawił się nowy trial, który pozwala nam zapoznać się z grą LEGO 2K Drive. Wersję demonstracyjną mogą pobierać, bez dodatkowych opłat, posiadacze abonamentu PS Plus Premium.

PS Plus Premium i niższe progi usługi w promocji

Kto rozważa kupno lub przedłużenie Plusa, może nabyć roczny abonament z dużym rabatem. Wystarczy doładować portfel w PS Store tanimi doładowaniami, które oferuje Instant Gaming:

Pobieraj i testuj LEGO 2K Drive

Jak wspomniałem, trial jest do pobrania dla abonentów Premium. Jeśli posiadasz taka subskrypcję, pobierzesz go pod poniższym adresem:

Wspomniana gra stanowi połączenie świata LEGO z szalonymi wyścigami. Mamy otwarty świat, możliwość budowania pojazdów i modyfikowania tras. Fajne jest to, że tytuł oferuje lokalny tryb podzielonego ekranu, jak również zabawę online.

W grze LEGO 2K Drive możesz płynnie pędzić po porywających torach wyścigowych, w terenie i na otwartych wodach w swoim czadowym zmieniającym formę pojeździe. Poznawaj rozległy świat Klockolandii, prezentuj swoje umiejętności kierowcy i buduj pojazdy klocek po klocku!

Fragment opisu gry
Darek Madejski
O autorze

Darek Madejski

Redaktor
Wspomina gaming lat 90. z wielkim sentymentem. Ekspert w dziedzinie retro sprzętu oraz starych konsol. Oprócz duszy kolekcjonera, fan współczesnych gier singleplayer, głównie tych na PlayStation. Specjalista w treściach dotyczących PS Plus oraz promocji. Poza pracą, fan seriali w klimacie postapokaliptycznym, koszenia trawy, rąbania drewna i zajmowania się wszystkim, by tylko nie siedzieć w miejscu.
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie