Nie możesz przedłużyć subskrypcji PS Plus? Przypominamy, dlaczego

PS Plus, doładowanie PSN - PG
Newsy

Jeśli kupiliście ostatnio kod doładowujący PS Plus i nie możecie przedłużyć subskrypcji, odpowiemy Wam, dlaczego tak jest.

Jak większość z Was wie (a jeśli nie, odsyłam do naszego poradnika) PlayStation wkrótce wprowadzi szereg ogromnych zmian w swojej subskrypcji. PS Plus połączy się z PS Now, a subskrybenci Now (jeśli posiadają aktywną subskrypcję) dostaną dostęp do najdroższego pakietu nowego Plusa. Sony wyłączyło możliwość przedłużania subskrypcji na dłużej niż jeden miesiąc, tłumacząc swoją decyzję „pracami za kulisami” mającymi usprawnić przejście na nową wersję Plusa. W efekcie na ten moment nie możecie przedłużyć subskrypcji kodem, jeśli posiadacie już aktywne członkostwo.

Jak nietrudno się domyślić, pojawiło się wielu miłośników kombinowania, którzy chcieli skorzystać na zmianach w usługach i kupowali kilka kodów doładowujących PS Now, aby niskim kosztem zgarnąć PlayStation Plus Premium. Sony (jak każdy) oczywiście nie lubi tracić pieniędzy i to właśnie wspomniany sposób oszczędnych graczy był najpewniej dodatkowym powodem ograniczenia opcji przedłużania subskrypcji. Oczywiście nikt nie wspomniał o tym wprost.

Nie martwcie się jednak na zapas – Wasze kody się nie zmarnują. Będziecie mogli je wykorzystać albo w chwili wygaśnięcia Waszej subskrypcji, albo w momencie udostępnienia nowej wersji usługi (czyli 23 czerwca, jeśli korzystacie z Polskiego konta PSN). Na razie zapiszcie swoje kody doładowujące PS Plus w bezpiecznym miejscu i poczekajcie, aż będziecie mogli ich użyć.

Promocje

Zobacz wszystkie
Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie