Promocja na PS Plus na 12 miesięcy w oficjalnym sklepie PlayStation

PS Plus styczeń 2022 - logo - PG
PS4 PS5

Oficjalny sklep PlayStation, czyli PS Store, wystartował z ciekawą promocją. Możemy kupić PS Plus na rok za niższą cenę. Zaoszczędzimy 25 procent!

„Promocja” i „PS Plus” to pojęcia, które świetnie się łączą!

PS Plus taniej w oficjalnym sklepie PlayStation

Każdy posiadacz konsoli „niebieskich” uwielbia promocje na Plusa. Flagowa subskrypcja Sony nie oferuje może dostępu do niezliczonej ilości gier jak Xbox Game Pass, ale stanowi niemal niezbędną usługę dla większości graczy. Ciężko w końcu przecenić korzyści, jakie daje.

Jeżeli wciąż nie posiadacie aktywnego abonamentu – warto zainteresować się najnowszą promocją. I tym razem nie chodzi o przecenę w którymś z internetowych sklepowych cyfrowych, a o promocję u źródła, czyli w PS Store.

Udając się na tę stronę w PS Store możecie zakupić 12-miesięczne członkostwo w cenie 180 zł, czyli o 25 proc. taniej. To świetna okazja dla tych, którzy chcieli zaoszczędzić, a jeszcze nie mieli okazji. Podkreślam jedynie, iż oferta jest ograniczona czasowo. Trwa do 13 marca 2022 r. do godziny 23:59.

Co daje nam Plus? To nie tylko możliwość przechowywania zapisanych danych w chmurze czy dostęp do dodatkowych rabatów w PS Store. To także możliwość rozgrywania meczów w trybach wieloosobowych, a nawet dostępne co miesiąc gry za darmo. Z aktualną, marcową ofertą zapoznać się możecie w tym miejscu (lub w odnośniku poniżej).

Promocje

Zobacz wszystkie
Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie