PS Plus na 12 miesięcy za 166 zł i doładowanie PSN na 100 PLN za 80 zł. Łapcie kod rabatowy

Doładowanie PSN i logo PS Plus - eneba - PG
Newsy

Idealnie na święta lub koniec roku możecie sprawić sobie prezent w formie doładowania PSN na 100 zł i PS Plus na rok. Znacznie taniej zakupicie klucze na wymienione usługi z naszym kodem rabatowym.

Ważne – kod rabatowy jest ważny jedynie do 27 grudnia, do 1:00 w nocy. Po tym czasie nie będziecie w stanie już skorzystać z tej okazji. Poniższa oferta przeznaczona jest tylko i wyłącznie dla Czytelników PlanetaGracza.pl i zadziała po przejściu na stronę sklepu Eneba przy pomocy linków z tego tekstu. Jeśli będziecie mieli problemy ze skorzystaniem z kodu, sprawdźcie w trybie incognito i/lub usuńcie pliki cookies.

Kod rabatowy możecie także wykorzystać do zakupienia gier. Wybrane przez nas produkcje możecie znaleźć tutaj.

Aby uzyskać tak niską cenę, należy oprócz dodania kodu rabatowego przy zakupach wybrać także najtańszą ofertę spośród listy sprzedawców. Podana w tekście kwota może się minimalnie różnić od tej, którą otrzymacie w koszyku. Wynika to z liczby dostępnych kluczy oraz wahającego się kursu Euro. Mimo to, ostateczna różnica w kwocie powinna być minimalna.

Przykładową instrukcję skorzystania z kodu rabatowego możecie znaleźć w tym miejscu.

Chcecie więcej zniżek i świetnych ofert na gry, akcesoria i konsole? Zaglądajcie w takim razie regularnie do Działu Promocji, gdzie możecie odnaleźć najlepsze rabaty, a nawet i często produkcje na wiele platform do zgarnięcia za darmo.

Drogi Czytelniku!
Niektóre z naszych tekstów zawierają linki afiliacyjne. Jeśli w nie klikniesz,
nie ponosisz żadnych kosztów, ale przyczyniasz się do rozwoju całego portalu

PlanetaGracza.pl. Dziękujemy za wsparcie!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Michał Wieczorek
O autorze

Michał Wieczorek

Redaktor
Od najmłodszych lat pasjonat game devu i miłośnik gier Nintendo. Oprócz tego hobbistycznie kolekcjonuje dużo niepotrzebnych, geekowskich gadżetów. Co drugi weekend student game designu.
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie