PS Plus na rok za 169 zł z groszami. Łapcie limitowany czasowo kod rabatowy

PS Plus marzec 2022 - logo usługi - PG
PS4 PS5

Gracze PlayStation, jeszcze raz macie okazję niezwykle tanio nabyć dostęp do PS Plus na 12 miesięcy. Przychodzimy dziś do Was z kolejnym kodem rabatowym do sklepu Eneba, który pozwoli Wam zaoszczędzić nawet 70 zł.

Uwaga – poniższa oferta skierowana jest wyłącznie do Czytelników PlanetaGracza.pl i zadziała po przejściu na stronę sklepu Eneba przy pomocy poniższego linku. W razie ewentualnych problemów z naliczeniem kodu prosimy usunąć pliki cookies i/lub powtórzyć proces w trybie incognito.

Kod rabatowy jest ważny do 24 grudnia, do godz. 1:00 (w nocy).

Powyższa cena obowiązuje w momencie publikacji tego tekstu i w późniejszym czasie może się minimalnie różnić. Wynika to z wahań kursu Euro oraz z liczby ofert sprzedawców kluczy. Rekomendujemy wybrać tego z najniższą ceną, aby zapłacić jak najmniej.

Przykładową instrukcję skorzystania z kodu rabatowego na PS Plus w sklepie Eneba znajdziecie w tym miejscu.

Jeśli jesteście głodni innych ciekawych promocji, gorąco zachęcamy do zapoznania się z najlepszymi gamingowymi ofertami. Wszystkie aktualne promocje na tego typu artykuły znajdziecie w Dziale Promocji. Codziennie działamy, aby znaleźć dla Was świetne okazje i szybko się nimi z Wami podzielić.

Drogi Czytelniku!
Niektóre z naszych tekstów zawierają linki afiliacyjne. Jeśli w nie klikniesz,
nie ponosisz żadnych kosztów, ale przyczyniasz się do rozwoju całego portalu

PlanetaGracza.pl. Dziękujemy za wsparcie!

Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie