PS Plus na marzec 2022 może zaoferować co najmniej jedną, świetną grę

logo PS Plus na tle wielu diamentów
PS4 PS5

PS Plus na marzec 2022 ma potencjał przedstawić nam bardzo dobrą ofertę. Czy jednak to się może udać? Przyglądamy się grom, które mogą trafić do usługi.

Pełen hitów luty spotkał się raczej z dość chłodnym odzewem społeczności, jednak marzec może naprawić sytuację.

PS Plus na marzec 2022 – na jakie gry możemy liczyć?

Gracze liczą na to, że PlayStation „naprawi” ofertę Plusa w marcu. W końcu lutowe darmowe gry okazały się, lekko mówiąc, dość kontrowersyjne. Wielu fanom nie do końca spodobała się przedstawiona oferta, więc wszyscy czekamy na ujawnienie oficjalnej rozpiski gier, aby przekonać się, czy Sony się zreflektuje.

Niektórzy są dobrej myśli, bo marzec w historii Plusa kojarzy się raczej pozytywnie. Rok temu dostaliśmy m.in. Final Fantasy 7 Remake i Remnant: From The Ashes, a jeszcze wcześniej były to Shadows of the Colossus oraz Sonic Forces, więc wiele świetnych pozycji. Czy forma w 2022 roku zostanie zachowana? Jest taka możliwość, przynajmniej w kwestii premierowego tytułu.

Gdy 1 marca oficjalnie stanie się dostępna nowa oferta Plusa na marzec, debiutuje parę świetnych gier. Bezpiecznie byłoby założyć, iż co najmniej jedna z nich trafi do usługi. Jakie to gry?

  • Elex II
  • Far: Changing Tides
  • Pathfinder: Wrath of the Righteous
  • Shadow Warrior 3

Brzmi ciekawie, prawda? Oczywiście zdrowy rozsądek sugeruje jednak spodziewanie się czegoś ze środka listy. Gdyby jednak oddano w ręce graczy SW3… Sony mogłoby ostro pozamiatać.

Wiemy także, że do Plusa dołączone zostanie darmowe GTA Online w wersji na PS5. Warto jednak pamiętać, że w pakiecie nie otrzymamy tu „piątki”, a wyłącznie tryb wieloosobowy. Ujawnienia oferty Plusa na marzec 2022 powinniśmy spodziewać się całkiem niedługo, bo 23 lutego 2022 roku około godziny 17:30.

Promocje

Zobacz wszystkie
Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie