PS Plus na marzec 2022 to nie tylko gry za darmo. Pamiętajcie o gratisie dla fanów GTA

PS Plus marzec 2022 - logo - GTA Online - strzelanina
PS4 PS5

Powoli zbliżamy się do ogłoszenia PS Plus na marzec 2022 roku. Choć nie było jeszcze ani jednego wiarygodnego przecieku, wiemy o jednym beneficie, który zadebiutuje w połowie nadchodzącego miesiąca. Zdecydowanie spodoba się osobom, które nie miały wcześniej styczności z GTA Online.

Od 15 marca 2022 roku każdy subskrybent PS Plus będzie mógł na stałe zgarnąć dostęp do GTA Online na PS5, czyli jednego z największych sandboxów ostatniej dekady. Akcja promocyjna potrwa równo 3 miesiące, a każdy, kto z niej skorzysta, zyska kopię gry na stałe. Uwaga – zgarnięcie GTA Online nie równa się z otrzymaniem GTA V. „Piątka” nie jest wliczana w pakiecie.

Co z postępami zdobytymi na PS4? Na szczęście nie trzeba się niczym martwić, ponieważ zostanie udostępniona opcja przeniesienia postaci do wydania na PS5. Oznacza to, że nikt nie będzie musiał zaczynać od samego początku.

Trzeba przyznać, że jest to miły dodatek do PS Plus na marzec 2022. Przypominam, że ogłoszenie oferty gier odbędzie się 23 lutego około godziny 17:30. Na ten moment ciężko przewidzieć, jakie z gier mogłyby trafić do subskrybentów już na początku najbliższego miesiąca. Kolejne produkcje z Plusa zostaną udostępnione 1 marca 2022 roku.

Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie