PS Plus na lipiec. Batman w Japonii, a kiedy oferta dla nas?

0 komentarzy

Kiedy w końcu zostanie opublikowana europejska lista gier PS Plus na lipiec? Sony odpowiada, że jeszcze sobie poczekamy.

Konkretnie, do przyszłego tygodnia. Fred Dutton przekazał taką informację poprzez serwis Twitter, odnosząc się do pytania jednego z graczy. Zatem najwcześniej w poniedziałek możemy liczyć, że poznamy lipcową ofertę PlayStation Plus.

Dutton wspomniał również, że darmowa wersja DriveClub, którą posiadacze konta PS+ mogą już pobierać z PS Store, nie będzie się wliczała do lipcowej oferty. To tytuł ekstra, niezwiązany z listą gier na przyszły miesiąc.

Tymczasem gracze z Japonii już wiedzą, jakie tytuły dostaną w PS Plus na lipiec. Na malutkiej PS Vita do ogrania będzie Batman: Arkham Origins Blackgate, a na PS4 bijatyka Guilty Gear Xrd -SIGN-. Oprócz tego klasyki ze starszych konsol, które będą co jakiś czas uzupełniane. W pierwszej kolejności Patapon III oraz Disaster Report.

Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.
Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się