PS Plus na grudzień. Kiedy Sony ujawni ofertę?

PS Plus na grudzień. Kiedy Sony ujawni ofertę?
Newsy PlayStation Plus PS Vita PS3 PS4

Też nie możecie doczekać się tytułów, które trafią do PS Plus na grudzień? Dajcie znać, czego spodziewacie się tym razem.

[Aktualizacja]

PS Plus na grudzień już jest! Lista gier w tym newsie.

[Oryginalna wiadomość]

Microsoft podał wczoraj, jakie gry znajdziemy w ofercie Games with Gold na grudzień. Wśród tytułów znalazł się m.in. świetny Thief.

Ciekawe, co znajdziemy w konkurencyjnej ofercie PlayStation Plus. Jeden z graczy postanowił zapytać poprzez Twitter, kiedy Sony zdradzi nam listę tytułów na przyszły miesiąc. Fred Dutton odpowiada, że nastąpi to między 25 listopada a 1 grudnia.

Zatem możemy od dzisiaj wyczekiwać ogłoszenia PS Plus na grudzień. Jak sądzicie, nie będziemy musieli czekać do ostatniego dnia?

PS Plus na grudzień 2015
PS Plus na grudzień 2015
Darek Madejski
O autorze

Darek Madejski

Redaktor
Wspomina gaming lat 90. z wielkim sentymentem. Ekspert w dziedzinie retro sprzętu oraz starych konsol. Oprócz duszy kolekcjonera, fan współczesnych gier singleplayer, głównie tych na PlayStation. Specjalista w treściach dotyczących PS Plus oraz promocji. Poza pracą, fan seriali w klimacie postapokaliptycznym, koszenia trawy, rąbania drewna i zajmowania się wszystkim, by tylko nie siedzieć w miejscu.
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie