Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

0 komentarzy

PS Plus maj 2019. Przeciek tuż przed ujawnieniem oferty

Dzisiaj po południu poznamy oficjalną ofertę PS Plus maj 2019, lecz zanim to nastąpi, możemy spojrzeć na przeciek pokazujący rzekomo nadchodzące gry na PS4 w Plusie. 

[Aktualizacja] – 1/05/2019, godz. 17:30

Sony przedstawiło oficjalnie ofertę PS Plus maj 2019. Listę gier i trailer publikujemy w tej wiadomości.

[Oryginalna wiadomość]

Dzisiaj o godzinie 17:30 Sony powinno ujawnić, jakie gry wpadną do PS Plus maj 2019. Jak wspominaliśmy, oczekujemy m.in. Metal Gear Survive, które pojawi się w nowej ofercie dla graczy z Japonii oraz Azji. Bardzo możliwe, że właśnie ten tytuł zostanie wrzucony do PS+ również w Europie. Tymczasem w sieci pojawił się przeciek, który rysuje przed nami całkowicie inny scenariusz.

PS Plus maj 2019 z Overcooked i What Remains of Edith Finch?

Jak możecie zobaczyć na screenie poniżej, który został zauważony przez użytkowników forum Reddit, oferta PS Plus maj 2019 ma przynieść ze sobą Overcooked oraz What Remains of Edith Finch.

PS Plus maj przeciek

Pierwsza ze wspomnianych produkcji to kulinarna gra akcji, gdzie naszym zadaniem jest ugotowanie bestii zagrażającej Cebulowemu Królestwu. Oprócz zabawy singleplayer, Overcooked oferuje również zmagania multiplayer, gdzie możemy sprawdzić się w rywalizacji lub skosztować kooperacji.

What Remains of Edith Finch to z kolei nietypowa gra przygodowa przedstawiająca historię rodziny żyjącej w amerykańskim stanie Waszyngton: Wciel się w Edith i eksploruj rozległą posiadłość Finchów, odkrywając zapomniane zdarzenia z dziejów familii i poszukując odpowiedzi na pytanie, dlaczego Edith jest ostatnią z rodu. Każda odkryta przez Ciebie opowieść pozwoli Ci ujrzeć świat oczami jednego z krewnych w dniu ich śmierci, a czekające Cię doznania dotkną tak przeszłości, jak i dnia obecnego.

PS Plus maj 2019 – nieoficjalne gry

  • Overcooked
  • What Remains of Edith Finch


Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się

2.9
Rated 2.9 out of 5
2.9 out of 5 stars (based on 79 reviews)
Excellent43%
Very good5%
Average3%
Poor1%
Terrible48%