PS Plus maj 2019 – oferta oficjalnie! Oto gry na PS4

Po przedłużającym się oczekiwaniu na ogłoszenie oferty PS Plus maj 2019, domysłach, jakoby na liście gier miało znaleźć się Metal Gear Survive oraz przecieku pokazującym zupełnie inny scenariusz, możemy napisać oficjalnie – oto lista gier w PS+ na ten miesiąc.

Wyjątkowo długo musieliśmy tym razem czekać na ujawnienie nowych gier, które zasilą usługę PlayStation Plus. Jeszcze kilka godzin temu przeciek wskazywał, że otrzymamy Overcooked oraz What Remains of Edith Finch. Wcześniej w sieci huczało, że jedną z gier w ofercie będzie natomiast Metal Gear Survive. Ile w tym prawdy? Okazało się, że Sony potwierdziło pierwszy scenariusz.

PS Plus maj 2019 – gry na PS4 – oficjalna oferta

Sony ujawniło dosłownie chwilkę temu, że do PS+ na maj wpadną:

  • Overcooked
  • What Remains of Edith Finch

Pierwsza ze wspomnianych produkcji to kulinarna gra akcji, gdzie naszym zadaniem jest ugotowanie bestii zagrażającej Cebulowemu Królestwu. Oprócz zabawy singleplayer, Overcooked oferuje również zmagania multiplayer, gdzie możemy sprawdzić się w rywalizacji lub skosztować kooperacji.

What Remains of Edith Finch to z kolei nietypowa gra przygodowa przedstawiająca historię rodziny żyjącej w amerykańskim stanie Waszyngton: Wciel się w Edith i eksploruj rozległą posiadłość Finchów, odkrywając zapomniane zdarzenia z dziejów familii i poszukując odpowiedzi na pytanie, dlaczego Edith jest ostatnią z rodu. Każda odkryta przez Ciebie opowieść pozwoli Ci ujrzeć świat oczami jednego z krewnych w dniu ich śmierci, a czekające Cię doznania dotkną tak przeszłości, jak i dnia obecnego.

Majkowe gry wpadną do PS Plus w pierwszy wtorek tego miesiąca, który wypada dopiero 7 maja.

PlayStation Plus maj 2019 – trailer z grami

Zanim majowa oferta PS+ stanie się faktem, możemy pobierać gry z kwietnia. Do 7 maja sięgniemy po:

  • Conan Exiles
  • The Surge

Darek Madejski

Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Chronimy się przed spamem, dlatego prosimy, rozwiąż captcha zanim klikniesz WYŚLIJ: