Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

0 komentarzy

PS Plus maj 2019 – oferta. Oto gra na PS4, którą najpewniej dostaniemy

Można powiedzieć, że poznaliśmy połowę europejskiej oferty PS Plus maj 2019. Jeśli Sony nie zmieni schematu, którym posługuje się od kilku miesięcy, czeka nas dosyć przykra niespodzianka.

[Aktualizacja] – 1/05/2019, godz. 17:30

Sony przedstawiło oficjalnie ofertę PS Plus maj 2019. Listę gier i trailer publikujemy w tej wiadomości.

[Oryginalna wiadomość]

Czekanie na nową ofertę PS+ strasznie się przedłuża, a wynika to z prostej „kalendarzowej” przyczyny. Europejski oddział Sony ujawnia produkcje tydzień przed pierwszym wtorkiem każdego miesiąca, który wypada w maju dość niekorzystnie (dopiero 7 maja). Wychodzi zatem na to, że prawdopodobnie PS Plus maj 2019 zostanie oficjalnie ogłoszone dla naszego regionu w dniu 1 maja. Jednak inne światowe oddziały Sony już pokazały ofertę PlayStation Plus na maj i podejrzewamy, że jedną z gier dostaniemy również na Starym Kontynencie. Najpierw zerknijcie na tytuły, a później na wyjaśnienie, dlaczego niby mamy otrzymać jedną z tych gier.

PS Plus maj 2019 – oferta Japonia

  • Metal Gear Survive
  • Darksiders: Warmastered Edition

PS Plus maj 2019 – oferta Singapur

  • Metal Gear Survive
  • The Witness

Od czasu, kiedy Sony zmieniło zasady w programie PlayStation Plus i zaczęło oferować każdego miesiąca jedynie 2 gry na PS4, oferta azjatycka i japońska zbliżyły się zawartością do oferty europejskiej. Zarówno w marcu, jak i w kwietniu we wszystkich regionach zaserwowano graczom odpowiednio Call of Duty: Modern Warfare Remastered oraz The Surge. Jeśli zatem Sony poleci takim samym schematem w maju, otrzymamy Metal Gear Survive.

Czy jest się z czego cieszyć? Metal Gear Survive to niestety nic specjalnego. Gra została swego czasu ostro skrytykowana przez recenzentów, a średnia z 69 ocen zebranych przez Metacritic dla tej produkcji to słabiutkie 60/100.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się

2.9
Rated 2.9 out of 5
2.9 out of 5 stars (based on 79 reviews)
Excellent43%
Very good5%
Average3%
Poor1%
Terrible48%