PS Plus luty 2023. Potwierdzono grę z przecieku, w PS App

PS Plus na maj 2023 z klasycznymi grami ze wsparciem trofeów
Newsy PlayStation Plus PS4 PS5

Dzisiaj po południu poznamy oficjalnie gry na PS5 i PlayStation 4 z oferty PS Plus luty 2023. Wcześniej mieliśmy przeciek. Teraz jeden z tytułów wydaje się być potwierdzony.

Zostały godziny do ujawnienia oferty PS Plus luty 2023. Zajrzyj na naszą stronę dzisiaj po 17:30, ponieważ na pewno od razu ją opublikujemy. Tymczasem wygląda na to, że przeciek oferty jest prawdziwy.

PS Plus luty 2023 – oferta i abonament taniej

Przypominam, że gry z PS+ Essential pobierzesz tylko z aktywnym abonamentem. Jeśli chcesz go odnowić lub przedłużyć, nie płać 240 zł. Można nieco taniej w sprawdzonym sklepie CDKeys:

Wracając do przecieku oferty, ten wspominał o następujących grach, które mamy dostać w lutym:

  • OlliOlli World (PS5 | PS4)
  • Mafia Definitive Edition (PS4)
  • Evil Dead: The Game (PS5 | PS4)
  • Destiny 2 Beyond Light [DLC] (PS5 | PS4)

I choć czekamy na potwierdzenie, jeden z użytkowników forum Reddit zauważył coś naprawdę ciekawego w aplikacji PlayStation. Oto zdjęcie, którym się podzielił:

Screen prezentuje wyzwanie z programu PlayStation Stars. Już wcześniej mogliśmy dostać nagrodę za granie w tytuły z oferty PS+. Teraz w apce widać, że 50 punktów będzie się należeć za zagranie w Destiny 2 Beyond Light! Zatem można powiedzieć, że ten tytuł znajdzie się w ofercie.

Ale poczekajmy do popołudnia na świętowanie. Odezwę się po 17:30, przedstawiając już pełną oficjalną ofertę Plusa na luty 2023.

Darek Madejski
O autorze

Darek Madejski

Redaktor
Wspomina gaming lat 90. z wielkim sentymentem. Ekspert w dziedzinie retro sprzętu oraz starych konsol. Oprócz duszy kolekcjonera, fan współczesnych gier singleplayer, głównie tych na PlayStation. Specjalista w treściach dotyczących PS Plus oraz promocji. Poza pracą, fan seriali w klimacie postapokaliptycznym, koszenia trawy, rąbania drewna i zajmowania się wszystkim, by tylko nie siedzieć w miejscu.
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie