Jedna z gier w PS Plus na luty dostała sporą aktualizację i tryb battle royale dla 40 graczy

PS Plus luty 2023 - jedna z gier dostała właśnie tryb battle royale
Newsy PC PS4 PS5 Switch Xbox Series XOne

Już niedługo dostępny będzie PS Plus luty 2023. Znajdziemy w nim m.in. Evil Dead: The Game, które otrzymało właśnie zupełnie nowy tryb!

I to się nazywa genialne zachęcenie do ogrywania swojej produkcji. Evil Dead: The Game w przeszłości rozdawane było w Epic Games Store, a teraz trafiło do lutowej oferty PS Plusa. Grę będziemy mogli pobierać już od 7 lutego, ale teraz jest kolejny argument, aby w nią zagrać. Twórcy zadbali o nowości i dodali do swojej produkcji zupełnie nowy tryb rozgrywki. Nazwali go “Splatter Royale” i chyba doskonale wiecie, co to oznacza.

Evil Dead: The Game – Splatter Royale

Gracze nielubujący się na co dzień w kinie grozy może nie kojarzą Evil Dead: The Game. Trzeba jednak przyznać, że kooperacyjny tytuł PvP godnie reprezentuje legendarną markę na polu gier wideo. Produkcja jest zaskakująco solidna i potrafi dostarczyć mnóstwo godzin dobrej zabawy. Nie dziwi więc, że tuż po debiucie, znalazło się na tę grę wielu chętnych.

I tak – jest to moja prywatna rekomendacja, bo nie tylko gra się bardzo dobrze, ale i na brak graczy nie da się narzekać. Z okazji debiutu w Plusie zapewne pojawi się jeszcze więcej osób chcących sprawdzić, o co tu w ogóle chodzi. I choć “główny” tryb gry jest raczej klasyczną wariacją na temat multiplayerowego asymetrycznego horroru, to mamy też inne rzeczy do roboty.

“Fabułę” reprezentują specjalne misje dla jednego gracza, które są dość wymagające, ale zostaniemy za nie nagrodzeni. Do tego właśnie teraz do produkcji trafił nowy tryb gry. Jest to kolejna wariacja na temat battle royale, w której przeciwko sobie stanie 40 graczy. Wszyscy wcielą się z “demoniczne” wersje ulubionych bohaterów z filmów i serialu. Cel? Przetrwać, zabijać i wygrać. Proste.

Do tego do gry trafiła nowa postać – znana z serialu Ruby. Dostaliśmy także nową paczkę strojów oraz dwie bronie – kosę oraz granatnik. Wciąż jednak czekamy na trzecią mapę, bo nie będę ukrywał, że dwie obecne, choć udane, mogą się szybko znudzić.

Lista wszystkich gier dostępnych w PS Plus luty 2023:

  • OlliOlli World (PS5 | PS4)
  • Mafia Definitive Edition (PS4)
  • Evil Dead: The Game (PS5 | PS4)
  • Destiny 2 Beyond Light [DLC] (PS5 | PS4)
Artur Łokietek
O autorze

Artur Łokietek

Redaktor
Zamknięty w horrorach lat 80. specjalista od seriali, filmów i wszystkiego, co dziwne i niespotykane, acz niekoniecznie udane. Pała szczególnym uwielbieniem do dobrych RPG-ów i wciągających gier akcji. Ekspert od gier z dobrą fabułą, ale i koneser tych z gorszą. W przeszłości miłośnik PlayStation, obecnie skupiający się przede wszystkim na PC i relaksie przy Switchu.
Advertisement
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie