PS Plus na luty znowu z bonusową grą dla wybranych graczy. „To nie fair”

PS Plus kwiecień 2022 - logo - predykcje
Newsy

Choć europejska oferta PS Plus na luty prezentuje się całkiem przyjemnie, trochę żal, że nie mamy takich bonusów jak inni. Kolejna dodatkowa gra omija nasz kontynent.

Wczoraj oficjalnie ujawniono gry z oferty PS Plus luty 2023. Jest całkiem w porządku, choć wiadomo, że spora część użytkowników PlayStation “już to ograła”. Jednak, takie produkcje jak Mafia Definitive Edition czy Evil Dead: The Game to grube ryby, na które nie ma co narzekać. Oprócz nich mamy OlliOlli World oraz bonusowo czwartą pozycję – Destiny 2 Beyond Light. A więc jest bonus! Ale inni mają jeszcze jeden…

PS Plus Essential na 12 miesięcy w PROMOCJI. Taniej obecnie nie kupisz

PS Plus na luty to w niektórych krajach aż 5 gier do odebrania

Jak zauważono na forum Reddit, w niektórych krajach Azji pojawiła się jeszcze jedna gra w najnowszej ofercie PlayStation Plus. A jest nią Sword Art Online: Alicization Lycoris. To gra RPG osadzona w uniwersum znanym z popularnego anime SAO. Nie powiem, że jest tak świetna, że “można za nią zginąć”, lecz to trochę przykre, że inni dostają coś extra, a my musimy obchodzić się smakiem. Przy okazji SAO i “ginięcia za grę”, zerknijcie na projekt zabójczych gogli VR, których zasada działania opiera się na tym, że jeśli zginiesz podczas zabawy w wirtualnym świecie, umrzesz też naprawdę.

Przypominam, że odbieranie gier z PS+ Essential jest możliwe jedynie z aktywnym abonamentem. Te z lutego zostaną udostępnione w najbliższy wtorek. Komu wygasła subskrypcja, lub chce ją odnowić, polecam promocje w CDKeys. Zamiast 240 zł, płacisz we wspomnianym sklepie prawie 40 zł mniej. Oto link:

Na koniec grafika prezentująca rozbudowaną ofertę Plusa dla państw Azji. Ci, co postanowili skomentować wątek, piszą wprost: To nie fair, że bonusy zawsze nas omijają.

Darek Madejski
O autorze

Darek Madejski

Redaktor
Wspomina gaming lat 90. z wielkim sentymentem. Ekspert w dziedzinie retro sprzętu oraz starych konsol. Oprócz duszy kolekcjonera, fan współczesnych gier singleplayer, głównie tych na PlayStation. Specjalista w treściach dotyczących PS Plus oraz promocji. Poza pracą, fan seriali w klimacie postapokaliptycznym, koszenia trawy, rąbania drewna i zajmowania się wszystkim, by tylko nie siedzieć w miejscu.
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie