Już do pobrania. PS Plus w listopadzie z 4 nowymi grami do sprawdzenia

ps-plus-gry-oferta
Newsy PlayStation Plus PS4 PS5

Listopad w PS Plus zaczął się nie tylko ogłoszeniem świetnej oferty dla progu Essential. Posiadacze abonamentu w wersji Premium otrzymują nowe triale.

Dopiero co przedstawialiśmy oficjalną ofertę PS Plus na listopad dla progu Essential. Pisaliśmy też o niezłej promocji dotyczącej aplikacji Sony Pictures Core. Jednak to nie koniec, ponieważ mamy kolejne wieści dla abonentów. Tym razem dotyczą one osób z pakietem Premium. Otrzymali oni dzisiaj cztery wersje próbne gier, które można pobierać i sprawdzać na swojej konsoli. Łącznie czeka nas 5 godzin zabawy. Przypominam przy okazji, że dobrą opcją na kupno abonamentu taniej, są karty podarunkowe z promocji Instant Gaming:

PS Plus Premium – nowe triale w listopadzie

Zatem pora spojrzeć na nowe wersje próbne gier dla abonentów. Możemy pobierać dwa tytuły wyścigowe, symulator kolejki górskiej oraz grę symulującą zasady futbolu australijskiego. Oto linki:

Oprócz mało popularnego u nas AFL 23, pozostałe wersje próbne wydają się bardzo ciekawe. MotoGP 23 to przyzwoicie oceniana gra wyścigowa od studia Milestone. Możemy tutaj przeżyć Motocyklowe Mistrzostwa Świata w trybie kariery i jednocześnie pobawić się w trybie multiplayer. Z kolei w TT Isle Of Man: Ride on the Edge 3 bierzemy udział w najtrudniejszych motocyklowych wyścigach świata, czyli mistrzostwach Tourist Trophy organizowanych na Wyspie Man od 1907 roku. RollerCoaster Tycoon Adventures Deluxe to natomiast gra ekonomiczna, w której budujemy i zarządzamy wesołym miasteczkiem.

Darek Madejski
O autorze

Darek Madejski

Redaktor
Wspomina gaming lat 90. z wielkim sentymentem. Ekspert w dziedzinie retro sprzętu oraz starych konsol. Oprócz duszy kolekcjonera, fan współczesnych gier singleplayer, głównie tych na PlayStation. Specjalista w treściach dotyczących PS Plus oraz promocji. Poza pracą, fan seriali w klimacie postapokaliptycznym, koszenia trawy, rąbania drewna i zajmowania się wszystkim, by tylko nie siedzieć w miejscu.
Advertisement
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie