PS Plus listopad 2022 wyciekło. Świetny i zróżnicowany zestaw gier

PS Plus listopad 2022 wyciekło. Świetna oferta trzech nowych gier
Newsy PS4 PS5

PS Plus Essential listopad 2022 wyciekło i tym razem otrzymamy trzy nowe gry. Wedle przecieków możemy przygotować się na genialnego soulslike’a i nie tylko.

Pełną i oficjalną ofertę PS Plus listopad 2022 poznamy dziś po południu, ale zestawienie nowych gier wyciekło przedwcześnie. Tym razem za przeciek ponownie odpowiada nieoceniony billbil-kun z serwisu Dealabs. Do tej pory wielokrotnie jego informacje się potwierdzały i istnieje spora szansa, że w tym przypadku będzie tak samo.

Nowa oferta dla posiadaczy subskrypcji Essential może nie jest jakoś szczególnie obszerna, ale zawiera przynajmniej trzy naprawdę warte uwagi tytuły. Z pewnością największym hitem może okazać się NiOh 2. Druga część świetnego soulslike’a od Team Ninja zasługuje na uwagę i to nie tylko jeżeli jesteście fanami poprzedniej części. Deweloperzy dodali sporo własnych pomysłów, przez co nie ma mowy o kolejnej kopii Dark Souls, a w pełni osobnym i do tego bardzo udanym produkcie.

PS Plus Essential listopad 2022:

  • NiOh 2 (PS5, PS4)
  • LEGO Harry Potter Collection (PS4)
  • Heavenly Bodies (PS5, PS4)

Gier z serii LEGO chyba nie trzeba przedstawiać nikomu. Tym razem otrzymamy jednak kolekcję składającą się z dwóch pozycji – LEGO Harry Potter: Years 1-4 i LEGO Harry Potter: Years 5-7. Dla fanów gier zręcznościowych oraz spokojnego spędzania czasu przed ekranem – pozycja obowiązkowa. Trzecim tytułem jest bardzo udane Heavenly Bodies, który na Steam może pochwalić się „przytłaczająco pozytywnymi” opiniami graczy. Będziemy musieli sterować konkretnymi częściami ciała astronautów zawieszonych w przestrzeni kosmicznej.

Potwierdzenie (lub też nie) tego przecieku już dzisiaj!

Artur Łokietek
O autorze

Artur Łokietek

Redaktor
Zamknięty w horrorach lat 80. specjalista od seriali, filmów i wszystkiego, co dziwne i niespotykane, acz niekoniecznie udane. Pała szczególnym uwielbieniem do dobrych RPG-ów i wciągających gier akcji. Ekspert od gier z dobrą fabułą, ale i koneser tych z gorszą. W przeszłości miłośnik PlayStation, obecnie skupiający się przede wszystkim na PC i relaksie przy Switchu.
Advertisement
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie