Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

0 komentarzy

PS Plus listopad 2018 pojawiło się na stronie PlayStation

Choć mamy dopiero początek października i nikt jeszcze nie myśli o ofercie PS Plus listopad 2018, jeden z graczy nagrał filmik z ciekawym znaleziskiem zauważonym na oficjalnej stronie PlayStation.

Dopiero co zaczęła obowiązywać oferta PS+ na październik, a już pojawił się pierwszy przeciek dotyczący kolejnego miesiąca, czyli PS Plus listopad 2018. Choć pochodzi z wiarygodnego źródła, nie mamy oczywiście w 100 procentach pewności, czy nie doszło do zwykłej pomyłki i przedstawione gry rzeczywiście wpadną do następnej oferty w plusie.

PS Plus listopad 2018 – jakie gry na PS4?

Jeden z użytkowników Instagrama, posługujący się pseudonimem RalphTheGamer12, zamieścił w sieci poniższy filmik, na którym widzimy gry na PS4, które maja trafić do PS Plus listopad 2018. Wymieniono tutaj następujące tytuły:

  • Yakuza Kiwami
  • Bulletstorm: Full Clip Edition

Sami możecie zresztą sprawdzić na oficjalnej stronie PlayStation, że to nie żarty i wspomniane produkcje rzeczywiście widnieją na stronie Sony. Zerknijcie pod ten link, a jeśli jest już nieaktywny, na końcu newsa mamy PrtSc.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Please someone explain this I am so confused! #playstation #psplus #november #shinobistriker #fnbrseason6 #news #help #explain #physicaltherapy

Post udostępniony przez R.T.G 12 (@ralphthegamer12)

PS Plus listopad 2018 – kiedy poznamy gry?

Na oficjalne ujawnienie listy gier z PlayStation Plus na listopad musimy jeszcze długo poczekać. Spodziewamy się, że Sony poda listę tytułów dopiero 31 października po południu. Listopadowa oferta zacznie natomiast obowiązywać od 6 listopada, ponieważ właśnie w ten dzień wypada pierwszy wtorek miesiąca.

Dajcie znać, czy ewentualne Yakuza Kiwami oraz Bulletstorm: Full Clip Edition zadowoliłoby Wasze gusta.

PS Plus listopad 2018
Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się

2.8
Rated 2.8 out of 5
2.8 out of 5 stars (based on 72 reviews)
Excellent40%
Very good4%
Average2%
Poor1%
Terrible53%