Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

0 komentarzy

PS Plus listopad 2018. Dwie gry na PS4 znane, czekamy na resztę

Szykujemy się powoli do ogłoszenia oferty PS Plus listopad 2018. Póki co, Sony ujawniło (zapewne przypadkowo) dwie gry na PS4. 

Sony ujawni oficjalną listę gier PS Plus listopad 2018 w środę 31 października około godziny 17:00. Subskrybenci PS+ będą musieli czekać niemal tydzień, aż nowa oferta zacznie obowiązywać. Pierwszy wtorek miesiąca wypada bowiem dopiero 6 listopada. Oznacza to również, że do tego dnia możemy pobierać gry z oferty październikowej, którą przypominamy na końcu tej wiadomości.

PS Plus listopad 2018 – gry na PS4

Już na początku października w sieci pojawiły się informacje na temat PlayStation Plus na listopad. Na oficjalnej stronie Sony pojawiła się wówczas poniższa grafika dobitnie świadcząca, że w listopadzie posiadacze PS4 otrzymają w ramach abonamentu Yakuza Kiwami oraz Bulletstorm: Full Clip Edition. Jutrzejsze ogłoszenie Sony zapewne potwierdzi te tytuły, lecz nie wykluczamy, że może być inaczej.

Jakby nie było, pozostaje jeszcze kwestia gier, które zobaczymy w plusie na PlayStation 3 oraz PS Vita. W końcu te sprzęty nadal mają oddanych fanów, którzy z niecierpliwością czekają na comiesięczną dawkę gier, które w ramach PS+ pobieramy bez dodatkowych opłat.

PS Plus listopad 2018

PS Plus październik 2018 – gry dostępne do 6 listopada:

  • Friday the 13th: The Game (PS4)
  • Laser League (PS4)
  • Wiedza to Potęga (PS4, Playlink)
  • Master Reboot (PS3)
  • The Bridge (PS3, PS4, PS Vita)
  • Rocketbirds 2: Evolution (PS4, PS Vita)
  • 2064: Read Only Memories (PS4, PS Vita)

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się

2.8
Rated 2.8 out of 5
2.8 out of 5 stars (based on 72 reviews)
Excellent40%
Very good4%
Average2%
Poor1%
Terrible53%