PS Plus lipiec 2019. Sony ujawniło gry na PS4 [Aktualizacja]

Jak co miesiąc, odliczamy powolutku do ujawnienia kolejnych gier w Plusie. Przypominamy tym samym, kiedy oferta PS Plus lipiec 2019 ujrzy światło dzienne.

[Aktualizacja]

Oferta PS Plus lipiec 2019 została właśnie ujawniona. Listę gier oraz zwiastun publikujemy w tej wiadomości.

[Oryginalna wiadomość]

Czerwiec dobiega końca, zatem PS Plus lipiec 2019 jest już na horyzoncie. Jesteśmy niezmiernie ciekawi, czy Sony zdobędzie się tym razem na gest i zaserwuje nam jakąś grę AAA z prawdziwego zdarzenia, czy postawi jednak na mniejsze (co nie znaczy, że gorsze!) tytuły.

Czerwiec w Plusie upływa nam pod znakiem Sonic Mania oraz Borderlands: The Handsome Collection. Może nie jest to marzenie zdecydowanej większości graczy, lecz nie możemy też powiedzieć, że otrzymaliśmy niegrywalne indyki. Jest dobrze i oby lipcowa oferta była jeszcze lepsza.

PS Plus lipiec 2019  – gry na PS4 poznamy w środę

Tak, piszemy o tym co miesiąc i pewnie wielu z Was doskonale wie, kiedy Sony zwyczajowo ujawnia nowe gry w PS+. Jednak bardzo duża część naszych czytelników nadal żyje w niewiedzy, dlatego wciąż warto przypominać tak ważne daty, by oszczędzić niezorientowanym ciągłego wklepywania w wyszukiwarkę haseł pokroju, to kiedy poznamy PlayStation Plus na lipiec. Wystarczy, że zrobicie to tylko raz – w środę 26 czerwca o godzinie 17:35. Właśnie wtedy w sieci powinna być już dostępna nowa oferta dla Plusowiczów.

Lipcowe gry zostaną natomiast udostępnione do pobrania 2 lipca, który będzie stanowił pierwszy wtorek miesiąca. Do tego czasu możemy zatem pobierać gry na PS4 z czerwcowej oferty. Poniżej przypominamy, co dokładnie ona zawiera:

PS Plus czerwiec 2019 – gry na PS4 – oferta – lista gier

  • Sonic Mania
  • Borderlands: The Handsome Collection

Pierwsza z gier, którą zaserwowano nam w PS+ na czerwiec, to Sonic Mania nawiązująca do starych dobrych czasów, w których królowała 16-bitowa konsola SEGA Mega Drive. Otrzymujemy zatem wzorowaną na tamte lata dwuwymiarową grafikę, zmodyfikowane plansze z pierwszego Sonic the Hedgehog oraz zwiedzimy całkowicie nowe światy, które nasz bohater przebiegnie na pełnej prędkości.

Drugi tytuł z czerwcowej listy gier w Plusie – Borderlands: The Handsome Collection – jest natomiast to reedycją dwóch strzelanek – Borderlands: The Pre-Sequel! oraz Borderlands 2 wraz ze wszystkimi wydanymi do nich dodatkami. Kto nie ograł, z pewnością będzie zadowolony.

PlayStation Plus czerwiec 2019 – trailer z grami

Darek Madejski

Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.