Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

0 komentarzy

PS Plus lipiec 2019 – gry na PS4. Oficjalna oferta

Sony ujawniło właśnie, jakie gry na PS4 wpadną do oferty PS Plus lipiec 2019. 

Jeśli czekaliście na ogłoszenie oferty PS Plus lipiec 2019, poniżej znajdziecie wszystkie szczegóły. Sony informuje, że w lipcu będziemy mogli pobrać dwie gry na PS4: Pro Evolution Soccer 2019 oraz Horizon Chase Turbo.

PS Plus lipiec 2019 – gry na PS4 – lista/oferta

  • Pro Evolution Soccer 2019
  • Horizon Chase Turbo

Pierwsza z gier – Pro Evolution Soccer 2019 – raczej nie wymaga specjalnego przedstawiania. To aktualna odsłona popularnej serii od Konami, która ma swoich wielbicieli oraz krytyków (czyli fanów FIFA). Jeśli należycie do tej drugiej grupy, możecie pobrać grę i sprawdzić, czy jednak dać jej szansę.

Drugi tytuł powinien przypaść do gustu osobom, które lubią wyścigi w starym stylu. Horizon Chase czerpie pełnymi garściami z wyścigów lat 90., zarówno pod względem grafiki, systemu rozgrywki oraz muzyki. W grze objeździmy 73 trasy, zobaczymy stylizowaną na 16-bitowce grafikę (tutaj oczywiście w 3D), będą ulepszenia pojazdów oraz zmagania sieciowe. Muzykę przygotował natomiast Barry Leitch, czyli ten sam artysta, który tworzył soundtrack do takich starych hitów jak Lotus Turbo Challenge, Top Gear czy Rush.

Oferta PS Plus lipiec 2019 zacznie obowiązywać w pierwszy wtorek nowego miesiąca, który wypada tym razem 2 lipca.

PlayStation Plus lipiec 2019 – trailer z grami

Zanim lipcowe tytuły trafią na dyski twarde naszych konsol, możemy korzystać z oferty na czerwiec.

PS Plus czerwiec 2019 – gry na PS4 dostępne do 2 lipca:

  • Sonic Mania
  • Borderlands: The Handsome Collection

Pierwsza z gier, którą zaserwowano nam w PS+ na czerwiec, to Sonic Mania nawiązująca do starych dobrych czasów, w których królowała 16-bitowa konsola SEGA Mega Drive. Otrzymujemy zatem wzorowaną na tamte lata dwuwymiarową grafikę, zmodyfikowane plansze z pierwszego Sonic the Hedgehog oraz zwiedzimy całkowicie nowe światy, które nasz bohater przebiegnie na pełnej prędkości.

Drugi tytuł z czerwcowej listy gier w Plusie – Borderlands: The Handsome Collection – jest natomiast to reedycją dwóch strzelanek – Borderlands: The Pre-Sequel! oraz Borderlands 2 wraz ze wszystkimi wydanymi do nich dodatkami. Kto nie ograł, z pewnością będzie zadowolony.

PlayStation Plus czerwiec 2019 – trailer z grami

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się