PS Plus i 100 GB w chmurze. Dzisiaj Sony spełnia obietnicę

Niedawno Sony ogłosiło, że subskrybenci PS Plus dostaną więcej miejsca w chmurze. Jeśli czekaliście na ten krok, mamy dla Was dobre wieści. Przy okazji przypominamy ofertę PS Plus luty 2019.

Wraz z ogłoszeniem oferty PS Plus luty 2019 Sony poinformowało, że niedługo dysk w chmurze dla subskrybentów usługi znacznie się rozrośnie. PlayStation Polska informuje, że właśnie to nastąpiło. Pamiętajcie też , że oferta PS+ marzec 2019 będzie przełomowa, ponieważ nie znajdziemy w niej już gier na starsze systemy.

Dysk w chmurze jeszcze większy

Na początku lutego będziemy powiększać przestrzeń dyskową w chmurze z 10 GB do 100 GB dla członków PS Plus grających na PS4 – co zapewni jeszcze więcej miejsca, aby zachować wszystkie te gry. Dzięki przechowywaniu w chmurze możesz zapisywać postępy gry i profile postaci w jednym systemie, a następnie kontynuować grę w innym systemie bez utraty postępu. Koniecznie sprawdź to w przyszłym miesiącu – czytamy na oficjalnym blogu PlayStation.

PS Plus marzec 2019 już bez PS3 i PS Vita

Druga informacja to w zasadzie przypomnienie. Sony zaczyna od tego, że gry z oferty PS Plus luty 2019 dla PS3 i PS Vita będą dostępne przez kilka dodatkowych dni, do 8 marca 2019 roku. Gry na PS4 będą dostępne do 5 marca 2019 roku, kiedy to na ich miejsce wejdzie marcowa oferta.

Przypominamy, że po 8 marca 2019 roku gry PS3 i PS Vita nie będą już oferowane w ramach comiesięcznych gier PS Plus – więc należy je pobrać, gdy będą dostępne – podkreśla Sony.

Darek Madejski

Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.