Do PS Plus będą dodawane „gry dużego kalibru”. PlayStation podkręca oczekiwania

PS Plus - gry
Newsy PS4 PS5

PlayStation ma ambitne plany na nowe wcielenie usługi PS Plus. Firma zapewnia, że gracze dostaną w ofercie gry z najwyższej półki.

Sony wspomina, że priorytetem w rozbudowie Plusa będzie wprowadzanie wartościowych tytułów. Może chodzić o produkcje od największych wydawców, ale też o mniejsze, ale za to bardzo wysoko oceniane gry.

To dla nas ekscytujący czas, ponieważ zaczynamy udostępniać nasz ogromny katalog gier graczom PlayStation na całym świecie. Naszym priorytetem jest wprowadzanie do usługi gier dużego kalibru i cieszymy się, że możemy wystartować z niektórymi z najbardziej znanych tytułów.

– czytamy na blogu PlayStation

Patrząc na ujawnioną część oferty możemy wywnioskować, że nowe PS Plus zaoferuje zarówno duże, jak i mniejsze oraz jednocześnie bardzo dobre gry. Zapowiedziano, że do usługi trafią takie hity jak Red Dead Redemption 2, Returnal, Marvel’s Spider-Man: Miles Morales, Assassin’s Creed Valhalla i Ghost of Tsushima Director’s Cut.

Z drugiej strony mamy też szereg bardzo udanych gier niezależnych. Nowe PlayStation Plus zasilą niezależne perełki w postaci chociażby Hollow Knight, Outer Wilds, Ashen, Pixel Piracy czy Eagle Flight.

Choć obietnice Sony brzmią pięknie na papierze, w usłudze z tak rozbudowaną biblioteką gier nie mogło zabraknąć mniej udanych tytułów. W azjatyckiej ofercie usługi znajdziemy między innymi kiepskie Balan Wonderworld oraz krytykowane Werewolf: The Apocalypse – Earthblood. Oczywiście są to produkcje, które i tak znajdą swoich odbiorców.

Promocje

Zobacz wszystkie
Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie