W PS Plus długo nie pograsz w najnowsze Assassin’s Creed. Złe wieści dla subskrybentów

PS-Plus-w-grudniu
Newsy PlayStation Plus PS4 PS5

Okazuje się, że w grudniu z katalogu PS Plus Extra zostanie usunięta gra Assassin’s Creed Valhalla. Na karcie gry pojawiła się data usunięcia tytułu z usługi.

Assassin’s Creed Valhalla to naprawdę świetna odsłona serii, która zadebiutowała zaledwie dwa lata temu. Produkcja jest obecnie dostępna do ogrania w ramach PS Plus Extra, ale… już niedługo.

PS Plus w grudniu 2022 straci najnowszą odsłonę Assassin’s Creed

Jeden z graczy podzielił się na forum Reddit swoim spostrzeżeniem. Przeglądając PS Store zauważył, że na karcie gry Assassin’s Creed Valhalla pojawiła się informacja o usunięciu tytułu z usługi. Sprawdziłem i w polskiej wersji sklepu PlayStation rzeczywiście można przeczytać: Oferta ważna do 20.12.2022 11:00 CET.

Zatem przesądzone. Mamy niecały miesiąc, by pograć w Valhallę w ramach PlayStation Plus Extra oraz Premium. Z jednej strony sporo czasu zostało, lecz z drugiej akurat ta odsłona skrytobójców jest przepotężna, jeśli chodzi o czas rozgrywki. Żeby skończyć tytuł, trzeba poświęcić przynajmniej z 60-70 godzin. Nie wiem jak Ty, ale ja na pewno w miesiąc nie znalazłbym tyle czasu tylko na jedną grę.

Korzystajcie z okazji na granie w Valhallę. Jak pisaliśmy w naszej recenzji, to najlepsza gra z cyklu.

Jestem w szoku. Choć Valhalla ma kilka premierowych problemów, to jest moim zdaniem najlepszą grą w całej serii Assassin’s Creed. Ubisoft pozbył się błędów poprzednich odsłon, odrobił zadanie domowe i przygotował fenomenalną produkcję, która wciąga, wygląda pięknie i najzwyczajniej w świecie sprawia grającemu masę frajdy.

PlanetaGracza – recenzja gry Assassin’s Creed Valhalla

Jeśli masz już za sobą ten tytuł, daj znać, czy też polecasz go innym graczom!

Darek Madejski
O autorze

Darek Madejski

Redaktor
Wspomina gaming lat 90. z wielkim sentymentem. Ekspert w dziedzinie retro sprzętu oraz starych konsol. Oprócz duszy kolekcjonera, fan współczesnych gier singleplayer, głównie tych na PlayStation. Specjalista w treściach dotyczących PS Plus oraz promocji. Poza pracą, fan seriali w klimacie postapokaliptycznym, koszenia trawy, rąbania drewna i zajmowania się wszystkim, by tylko nie siedzieć w miejscu.
Advertisement
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie