Dostaniesz extra bonus, jeśli uruchomisz każdą grę z PS Plus grudzień 2022

PS-Plus-Stars
Newsy PlayStation Plus PS4 PS5

Sony ma sprytny pomysł, by zachęcić graczy do pobrania każdej z gier, jakie będą dostępne w PS Plus na grudzień. Za samo uruchomienie tytułów zgarniemy bonus.

Przed chwilą pisałem, że mamy ostatni dzwonek na pobranie listopadowych gier z PS Plus Essential. Od 6 grudnia zaczyna bowiem obowiązywać oferta na grudzień. Nawet jeśli nie cała przypadła Tobie do gustu, to jest wabik, by i tak sprawdzić wszystkie nowe gry.

PS Plus grudzień 2022 pozwoli zarobić punkty PS Stars

Zapewne słyszałeś o programie lojalnościowym PlayStation Stars, w którym za określone wyzwania można zgarnąć punkty lub cyfrowe przedmioty kolekcjonerskie. Jedno z grudniowych zadań jest związane z nową ofertą PS+.

Kto pobierze wszystkie gry z PlayStation Plus na grudzień i uruchomi każdą z nich, otrzyma 50 punktów PlayStation Stars. Warto je zbierać, ponieważ można je następnie wymieniać na różne nagrody, np. doładowanie portfela w PS Store lub wybrane gry z cyfrowego sklepu PlayStation.

Jeśli jeszcze nie zarejestrowałeś/zarejestrowałaś się w PS Stars, jest to banalnie proste. Wystarczy przejść na stronę PlayStation, gdzie rejestracja jest opisana krok po kroku.

Przypominam, jakie gry czekają na nas jutro w PS Plus na grudzień. Odpalisz każdą dla 50 punktów?

  • Mass Effect: Legendary Edition PS4
  • Biomutant PS4 | PS5
  • Divine Knockout: Founder’s Edition PS5 | PS4
Darek Madejski
O autorze

Darek Madejski

Redaktor
Wspomina gaming lat 90. z wielkim sentymentem. Ekspert w dziedzinie retro sprzętu oraz starych konsol. Oprócz duszy kolekcjonera, fan współczesnych gier singleplayer, głównie tych na PlayStation. Specjalista w treściach dotyczących PS Plus oraz promocji. Poza pracą, fan seriali w klimacie postapokaliptycznym, koszenia trawy, rąbania drewna i zajmowania się wszystkim, by tylko nie siedzieć w miejscu.
Advertisement
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie