Posiadaczu PS Plus, masz niecałą dobę na odebranie 4 gier

PS Plus luty 2022 - logo
Newsy PlayStation Plus PS4 PS5

Przypominam, że to ostatni dzwonek, by dodać do swojej biblioteki listopadowe gry z oferty PS Plus Essential. Wkrótce zostanie ona zamieniona na tytuły z grudnia.

6 grudnia następuje zmiana oferty PS Plus Essential. Tego dnia pożegnamy gry listopadowe, a przywitamy grudniowe. Jeśli nie dodaliście jeszcze starych tytułów do swojej biblioteki, naprawdę, wystarczy parę kliknięć, by to zrobić i nie przegapić okazji na 4 bardzo dobre tytuły.

PS Plus listopad odchodzi. Witamy grudzień

Zatem do 6 grudnia włącznie możemy dostać następujące produkcje w ramach abonamentu:

  • NiOh 2 – (PS5, PS4)
  • LEGO Harry Potter Collection (2 gry w zestawie!) – (PS4)
  • Heavenly Bodies – (PS5, PS4)

Oferta jest bardzo zróżnicowana, począwszy od piekielnie trudnego NiOh 2, przez przyjemnego indyka w kosmicznym klimacie, do zabawnych i przystępnych dla każdego dwóch gier z serii LEGO Harry Potter.

Kto doda gry do biblioteki, będzie mógł je później pobrać w dowolnym terminie. Oczywiście żeby to zrobić konieczny jest aktywny abonament PlayStation Plus dla progu Essential.

Darek Madejski
O autorze

Darek Madejski

Redaktor
Wspomina gaming lat 90. z wielkim sentymentem. Ekspert w dziedzinie retro sprzętu oraz starych konsol. Oprócz duszy kolekcjonera, fan współczesnych gier singleplayer, głównie tych na PlayStation. Specjalista w treściach dotyczących PS Plus oraz promocji. Poza pracą, fan seriali w klimacie postapokaliptycznym, koszenia trawy, rąbania drewna i zajmowania się wszystkim, by tylko nie siedzieć w miejscu.
Advertisement
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie