PS Plus grudzień 2022. Gry dostaniesz dopiero na Mikołajki

PS-Plus-grudzien-2022
Newsy PlayStation Plus PS4 PS5

Zbliżamy się powoli do ujawnienia oferty PS Plus grudzień 2022. Tutaj dowiesz się, kiedy konkretnie poznasz gry na PS5 i PlayStation 4 oraz od kiedy w nie zagrasz.

Ciekawe, czy Sony wykorzysta fakt, że oferta PS Plus grudzień 2022 zacznie obowiązywać na Mikołajki. Mam nadzieję, że TAK i dostaniemy jakiś świetny prezent w tym roku.

PS Plus grudzień 2022 – kiedy gry na PS4 i PlayStation 5?

Grudniową ofertę poznamy stosunkowo późno, bo dopiero ostatniego dnia tego miesiąca. Ujawnienie gier nastąpi zatem 30 listopada, tuż po godzinie 17:30. Sony poda je m.in. na oficjalnym blogu PlayStation. Oczywiście może się zdarzyć, że wcześniej pojawią się przecieki. Tak było w zeszłym miesiącu. O wszystkim będziemy informować Was na bieżąco.

Skoro wiadomo już, kiedy poznamy nową listę gier, pewnie interesuje Was, kiedy się do niej dobierzemy. Jak wspomniałem, PS+ na grudzień zacznie obowiązywać na Mikołajki, zatem dopiero 6 grudnia. Wtedy wypada po prostu pierwszy wtorek miesiąca, a to dzień “zmiany warty” w ofercie PlayStation Plus.

Warto wspomnieć, że jeśli posiadasz abonament PS+ Extra lub Premium, od kilku dni możesz pobierać nowe gry. Ich listę oraz to, ile miejsca zajmują na dysku konsoli, publikowaliśmy tutaj. Sony ukryło również dwie bonusowe gry w Plusie, do których linki podawałem w tej wiadomości.

Darek Madejski
O autorze

Darek Madejski

Redaktor
Wspomina gaming lat 90. z wielkim sentymentem. Ekspert w dziedzinie retro sprzętu oraz starych konsol. Oprócz duszy kolekcjonera, fan współczesnych gier singleplayer, głównie tych na PlayStation. Specjalista w treściach dotyczących PS Plus oraz promocji. Poza pracą, fan seriali w klimacie postapokaliptycznym, koszenia trawy, rąbania drewna i zajmowania się wszystkim, by tylko nie siedzieć w miejscu.
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie