PS Plus listopad 2022 oficjalnie! Żadnych crapów, bardzo dobre gry na PS4 i PS5

PS Plus Extra i Premium wrzesień 2022 oficjalnie potwierdzone
Newsy PlayStation Plus PS4 PS5

Właśnie ujawniono, jakie gry na PS4 i PlayStation 5 trafią do oferty PS Plus listopad 2022. W progu Essential znajdziemy bardzo trudnego soulslike’a, przytłaczająco dobrze ocenianą grę w kosmosie oraz coś dla młodszego odbiorcy.

PS Plus listopad 2022 oficjalnie! Sony właśnie potwierdziło niedawny przeciek dotyczący nowej oferty. Zatem przyjrzyjmy się bliżej, jakie gry będziemy mogli pobierać w listopadzie.

PS Plus listopad 2022 – oferta i gry Essential

PlayStation Plus w listopadzie przyniesie następujące produkcje:

  • NiOh 2 (PS5, PS4)
  • LEGO Harry Potter Collection (PS4)
  • Heavenly Bodies (PS5, PS4)

Pierwsza z nich, to genialny i bardzo dobrze oceniany soulslike od studia Team Ninja. NiOh 2 to brutalna gra RPG, w której musisz przygotować się na częstą śmierć. Produkcja przenosi nas do roku 1555 — do Japonii ogarniętej bezkresną wojną. A tutaj… potwory i złe duchy, które grasują po całej krainie.

Następnie mamy LEGO Harry Potter Collection, czyli coś dla młodszych graczy, choć oczywiście nie tylko. W skład kolekcji wchodzą dwie gry: LEGO Harry Potter: Years 1-4 i LEGO Harry Potter: Years 5-7. Przyda się w sam raz na wspólne zimne listopadowe wieczory w gronie całej rodziny.

Na koniec mały indyk, ale za to jaki! Heavenly Bodies posiada przytłaczająco dobre opinie na Steam. To gra o kosmonautach, ciele i stanie nieważkości. Naszym zadaniem jest kontrolowanie dłoni i ramion kosmonauty z lat 70. Musimy wykonywać coraz trudniejsze scenariusze, oczywiście wszystko w stanie nieważkości.

Oferta PlayStation Plus listopad 2022 – od kiedy?

Gry z nowej oferty będziemy mogli przypisywać do swojego konta na PS4 i PS5 już od pierwszego dnia listopada. Do tego czasu możesz jeszcze zaopatrzyć się w gry z października, o których pisaliśmy w tej wiadomości.

Darek Madejski
O autorze

Darek Madejski

Redaktor
Wspomina gaming lat 90. z wielkim sentymentem. Ekspert w dziedzinie retro sprzętu oraz starych konsol. Oprócz duszy kolekcjonera, fan współczesnych gier singleplayer, głównie tych na PlayStation. Specjalista w treściach dotyczących PS Plus oraz promocji. Poza pracą, fan seriali w klimacie postapokaliptycznym, koszenia trawy, rąbania drewna i zajmowania się wszystkim, by tylko nie siedzieć w miejscu.
Advertisement
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie