PS Plus grudzień 2018 – przypominamy, kiedy Sony ujawni ofertę [Aktualizacja]

PS Plus grudzień 2018 – przypominamy, kiedy Sony ujawni ofertę [Aktualizacja]
Newsy PS Vita PS3 PS4

Już jutro Sony oficjalnie poda ofertę PS Plus grudzień 2018 i dowiemy się, jakie gry przygotowano dla posiadaczy PS4, PlayStation 3 oraz PS Vita.

[Aktualizacja] – 28/11/2018, godz. 17:40

Oferta PS Plus grudzień 2018 została już ujawniona. Znajdziecie ją w tej wiadomości wraz z trailerem.

[Oryginalna wiadomość]

Zapewne wielu z Was skorzystało z okazji na Black Friday i sięgnęło po tańszy abonament PlayStation Plus, który był oferowany w wielu punktach sprzedaży. Kto zaopatrzył się w subskrypcję i jest świeżym posiadaczem PS+, powinien wiedzieć, kiedy Sony zwyczajowo ujawnia listę gier na nowy miesiąc. PS Plus grudzień 2018 jest już naprawdę blisko.

PS Plus grudzień 2018 – ofertę poznamy 28 listopada

Wiemy, że dla sporej rzeszy naszych czytelników to żadne odkrycie, lecz wiemy również, że młody narybek może nie być zorientowany w temacie. Jeśli należycie do tej drugiej grupy i czekacie na nową ofertę PS+, już tłumaczymy, kiedy ją poznacie.

Sony ujawnia nową ofertę PS Plus zwyczajowo w ostatnią środę miesiąca około godz. 17:30 czasu polskiego. Lista gier powinna zatem zostać ogłoszona 28 listopada po południu. PS Plus grudzień 2018 zacznie natomiast obowiązywać w pierwszy wtorek nowego miesiąca, który wypadnie 4 grudnia. Do tego czasu dostępne będą do pobrania gry z oferty listopadowej, które przypominamy poniżej.

https://planetagracza.pl/premiery-gier-na-nowy-tydzien-11-tytulow-wartych-uwagi/

 

PS Plus listopad 2018 – pełna oferta – PS4, PS3, PS Vita

  • Yakuza Kiwami (PS4)
  • Bulletstorm: Full Clip Edition (PS4)
  • Jackbox Party Pack 2 (PS3)
  • Arkedo Series (PS3)
  • Burly Men At Sea (PS Vita + PS4)
  • Roundabout (PS Vita + PS4)

PS+ listopad 2018 – trailer PS4

Darek Madejski
O autorze

Darek Madejski

Redaktor
Wspomina gaming lat 90. z wielkim sentymentem. Ekspert w dziedzinie retro sprzętu oraz starych konsol. Oprócz duszy kolekcjonera, fan współczesnych gier singleplayer, głównie tych na PlayStation. Specjalista w treściach dotyczących PS Plus oraz promocji. Poza pracą, fan seriali w klimacie postapokaliptycznym, koszenia trawy, rąbania drewna i zajmowania się wszystkim, by tylko nie siedzieć w miejscu.
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie