Posiadacze PS Plus Extra i Premium mogą liczyć na nie lada atrakcje. Do usługi trafia legendarna seria

PS Plus - gracze zgadują, które gry mogą być dostępne w tym roku
Newsy PS4 PS5

Posiadacze PS Plus Extra i Premium dostaną niebawem niemal całą serię gier Yakuza w katalogu PlayStation. I stanie się to jeszcze w 2022 roku!

Dopiero co potwierdzono oficjalną ofertę PS Plus na sierpień 2022 roku, a Sony zrzuciło kolejną bombę. Wiem, że do usługi trafią tym razem aż trzy świetne gry; każda jest naprawdę warta uwagi, więc miesiąc zapowiada się dobrze. Wśród nich znajdziemy Yakuza: Like a Dragon. Spin-off dopiero zapoczątkuje dodawanie całego cyklu do katalogu.

Na blogu PlayStation pojawił się wpis zwiastujący nam nowości. Firma podkreśla, że do końca 2022 roku otrzymamy dostęp do ogrywania praktycznie wszystkich głównych części serii Yakuza za sprawą PS Plus Extra i Premium. Pierwsze gry trafią do Plusa na początku sierpnia, natomiast reszta ma być dodawana w późniejszym terminie.

Uznana seria Yakuza, obejmująca sagę Kazuma Kiryu i najnowszą część Yakuza: Like A Dragon pojawią się w PlayStation Plus w 2022 roku. Każdy, kto był zaintrygowany tą długoletnią serią firmy Sega, będzie mógł doświadczyć jej charakterystycznej mieszanki ostrej walki, odkrywczych dzielnic, mini-gier i fascynujących fabuł, począwszy od przyszłego miesiąca.

– czytamy na blogu PlayStation

W sierpniu ogramy więc Yakuza 0, Kiwami i Kiwami 2. Wszystkie te tytuły dostępne mają być dla subskrybentów planów Extra i Premium. W późniejszym czasie spodziewajmy się Yakuza 3 Remastered, 4 Remastered, 5 Remastered i Yakuza 6: The Song of Life. Co ciekawe, z tej puli wyłącznie „szóstka” trafi również do posiadaczy planu Extra. Resztę zarezerwowano dla Plusa Premium.

Brzmi to, co najmniej zachęcająco, szczególnie gdy jeszcze nie mieliście okazji przetestować tej cenionej serii. Yakuza jest jedną z najpopularniejszych marek z Kraju Kwitnącej Wiśni. I to nie tylko dla fanów gangsterów!

Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie