Pobierz za darmo fabularne DLC do gry z PS Plus Extra na maj 2024

PS-Plus-Extra-maj-2024
Newsy PlayStation Plus PS4 PS5

W najbliższy wtorek Sony udostępni nowe gry na PS5 i PS4 dla abonentów PS Plus Extra i Premium. Jedna z nich posiada kapitalny dodatek za darmo, którego żal nie pobrać.

Oferta PS Plus Extra na maj 2024 prezentuje się wybornie i wśród gier, które zostaną udostępnione po weekendzie, znajdziemy takie tytuły jak np. Red Dead Redemption 2, Deceive Inc. czy LEGO Przygoda 2 Gra Wideo. To właśnie ten ostatni tytuł posiada darmowe DLC, które nie ogranicza się do garści skórek, lecz całkowicie nowych poziomów, historii oraz postaci. Dodatek jest dostępny w PlayStation Store i jeśli pobierzecie wspomnianą grę z oferty PS+, koniecznie dodajcie go do biblioteki. Co konkretnie wprowadzi do gry?

Odbierzesz LEGO Przygoda 2 z PS Plus? Pobierz za darmo Galaktyczne przygody

Polecany dodatek wprowadza trzy nowe planety/miejsca. Odwiedzimy Zamek Królowej, statek Rex’a oraz Miasto Dysharmonii. Pojawią się tam nowe budowle do zeskanowania, poznamy kilka nowych postaci oraz zdobędziemy kolejne bronie dostępne do kupienia w sklepie gry, Dodatkowo czeka na nas siedemdziesiąt pięć nowych klocków do zebrania.

Jeśli chodzi o fabułę dodatku Galaktyczne przygody, rozpoczyna się ona po tym, jak statek Ligii Sprawiedliwości uległ zniszczeniu.

Generał Zadyma będzie musiała odnaleźć wszystkich jej członków i zabrać ich na planetę Spa. Na trwających właśnie przygotowaniach do ślubu królowej zapanował chaos. Aby ceremonia mogła się odbyć zgodnie z planem, Generał Zadyma musi ukończyć tę misję i powrócić do zamku królowej.

Poznaj Rexa Niebezpiecznika zanim stanie się kowbojem, piratem powietrznym, archeologiem i treserem raptorów, których spotykamy w filmie. Podczas przygotowań do galaktycznej legendy, Rex musi ujarzmić i wytresować dzikie i nieposkromione raptory. Od lekcji skateboardingu poprzez szkolenia w używaniu broni, aż po naprawę statków, Rex musi przygotować swoją załogę na spotkanie z Emmetem.

PS Store

Źródło: PS Store, artykuł zawiera linki afiliacyjne

Darek Madejski
O autorze

Darek Madejski

Redaktor
Wspomina gaming lat 90. z wielkim sentymentem. Ekspert w dziedzinie retro sprzętu oraz starych konsol. Oprócz duszy kolekcjonera, fan współczesnych gier singleplayer, głównie tych na PlayStation. Specjalista w treściach dotyczących PS Plus oraz promocji. Poza pracą, fan seriali w klimacie postapokaliptycznym, koszenia trawy, rąbania drewna i zajmowania się wszystkim, by tylko nie siedzieć w miejscu.
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie