Dzisiaj nowe gry w PS Plus. Ile ważą, czy są trudne, trailer i promocje

PS-Plus
Newsy PlayStation Plus PS4 PS5

Wiem, że są wśród Was gracze, którzy jak już siadają do jakiegoś tytułu, to nie odpuszczą dopóki nie zaliczą platyny. W przypadku gier z PS Plus na czerwiec nie będzie niestety łatwo pod tym względem.

Nawet w najmniejszej grze z oferty, czyli Trek to Yomi, platyna trochę zajmie. Jak wyliczył serwis truetrophies, powinniśmy ją zgarnąć w około 15 godzin siedzenia przy tej grze. Nie wystarczy jednorazowe przejście, ponieważ tytuł ma różne zakończenia i należy je odblokować, by cieszyć się najwyższym trofeum.

To jednak nic w porównaniu z pozostałymi tytułami oferty. NBA 2K23 zatrzyma nas przy ekranie na 50 godzin, a Jurassic World Evolution 2 nawet na 70 godzin. Czy masz tyle czasu, by „wymęczyć” wszystkie platyny w nowych grach z PS Plus? Dobra informacja jest taka, że w przypadku każdego tytułu nie mamy trofeów pomijalnych, zatem obędzie się bez szukania, co też mogliśmy przeoczyć. Dobre i to…

Darek Madejski
O autorze

Darek Madejski

Redaktor
Wspomina gaming lat 90. z wielkim sentymentem. Ekspert w dziedzinie retro sprzętu oraz starych konsol. Oprócz duszy kolekcjonera, fan współczesnych gier singleplayer, głównie tych na PlayStation. Specjalista w treściach dotyczących PS Plus oraz promocji. Poza pracą, fan seriali w klimacie postapokaliptycznym, koszenia trawy, rąbania drewna i zajmowania się wszystkim, by tylko nie siedzieć w miejscu.
Advertisement
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie