Dzisiaj nowe gry w PS Plus. Ile ważą, czy są trudne, trailer i promocje

PS-Plus
Newsy PlayStation Plus PS4 PS5

Skoro abonament już aktywny i przedłużony, czas zabrać się za pobieranie nowych gier z oferty. Jest ona naprawdę zróżnicowana – mamy grę sportową, przygodową oraz strategię ekonomiczną z dinozaurami. Cieszy polski akcent, czyli Trek to Yomi, wypełniony akcją tytuł inspirowany filmami Akiry Kurosawy. Odpowiada za niego Leonardo Menchiari oraz studio Flying Wild Hog.

  • NBA 2K23 (PS4/PS5)
  • Jurassic World Evolution 2 (PS4/PS5)
  • Trek to Yomi (PS4/PS5)

Jestem ciekaw, czy wszystkie tytuły z czerwcowej oferty wyladują na Twojej konsoli. A może wybierzesz tylko jeden lub dwa? Jakby nie było, poniżej zobaczysz, ile przestrzeni na dysku konsoli potrzebują, by zagościć u Ciebie w domu:

  • NBA 2K23: PS4: 127.327 GB / PS5: 153.598 GB
  • Trek to Yomi: PS4: 12.930 GB / PS5: 8.212 GB
  • Jurassic World Evolution 2: PS4: ~9-18 GB / PS5: 10.574 GB

Kto zdecyduje się pobrać wszystkie gry, musi szykować maksymalnie 158 GB na PlayStation 4 lub 172 GB w przypadku PlayStation 5.

Na trzeciej podstronie zobaczysz, czy trudno zdobyć platynowe trofea w nowych grach z PS+.

Darek Madejski
O autorze

Darek Madejski

Redaktor
Wspomina gaming lat 90. z wielkim sentymentem. Ekspert w dziedzinie retro sprzętu oraz starych konsol. Oprócz duszy kolekcjonera, fan współczesnych gier singleplayer, głównie tych na PlayStation. Specjalista w treściach dotyczących PS Plus oraz promocji. Poza pracą, fan seriali w klimacie postapokaliptycznym, koszenia trawy, rąbania drewna i zajmowania się wszystkim, by tylko nie siedzieć w miejscu.
Advertisement
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie