Dzisiaj nowe gry w PS Plus. Ile ważą, czy są trudne, trailer i promocje

PS-Plus
Newsy PlayStation Plus PS4 PS5

Doczekaliśmy się pierwszego wtorku miesiąca, a więc ofertę PS Plus czerwiec 2023 uważamy za otwartą! Oto wszystko, co powinniście wiedzieć o nowych grach w usłudze.

Od 6 czerwca obowiązuje nowa oferta PS Plus Essential. Przed nami trzy gry na PS5 oraz PlayStation 4, które, mam nadzieję, dostarczą Wam sporo frajdy. Zanim je pobierzecie, poniżej możecie sprawdzić, ile miejsca potrzebujemy na dysku konsoli, ile czasu zajmie zdobycie platyny, przypomnę również trailer oferty i najważniejsze – podpowiem, jak najtaniej przedłużyć bądź wykupić abonament na cały rok. Zacznijmy od zadbania o aktywną subskrypcję.

PS Plus w promocji. Nie pamiętam, kiedy było taniej

Obecna promocja na wszystkie progi abonamentu PS Plus jest niezwykle kusząca i szczerze, długo taka cena się nie powtórzy. Do 12 czerwca trwa Days of Plays w PlayStation Store i właśnie z tej okazji Sony przeceniło roczne subskrypcje o 25 procent. Jeśli jednak doładujecie portfel tanimi kartami z Instant Gaming, zyskacie nie 25, a około 35 procent rabatu. Po prostu żal nie skorzystać. Zatem najpierw kupujemy potrzebne karty, następnie uzupełniamy nimi środki w PS Store i tam kupujemy taniutko roczny abonament:

  • 156 zł za rok PS+ Essential (zamiast 180 zł w obecnej promocji PS Store) – należy kupić karty 1x140PLN oraz 3x15PLN. Zapłacisz 156 zł z groszami i doładujesz portfel na kwotę 185 zł. Po kupnie Plusa za 180 zł na promocji w PS Store, zostanie jeszcze kilka złotówek w portfelu.
  • 259 zł za rok PS+ Extra (zamiast 300 zł w obecnej promocji PS Store) – tutaj trzeba mieć w portfelu 300 zł. Przydadzą się zatem karty 2x140PLN oraz 2x15PLN Za wszystkie zapłacisz 259 zł z groszami, a doładujesz środki na kwotę 305 zł.
  • 308 zł za rok PS+ Premium (zamiast 360 zł w obecnej promocji PS Store) – wybierz karty 1x200PLN, 1x140PLN oraz 2x15PLN. Za wszystkie zapłacisz 305 zł, a doładujesz portfel na kwotę 370 zł! Po kupnie Plusa w promocji za 360 zł, zostanie jeszcze niemal 10 zł w portfelu.

Jeśli karty na polecane kwoty będą niedostępne, zawsze możecie skorzystać z doładowań na inne sumki:

PS-Store-doladowania
Tanie doładowania portfela w PS Store – KUP TUTAJ.

Na drugiej podstronie gry z oferty PS Plus czerwiec 2023, trailer oraz miejsce potrzebne do pobrania.

Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie