PS Plus na czerwiec 2022. Tych tytułów oczekują gracze

PS Plus - logo - tęcza - PG
Newsy PS4 PS5

Na oficjalne ogłoszenie gier przewidzianych w PS Plus na czerwiec 2022 roku musimy jeszcze trochę zaczekać. Pora więc sprawdzić, jakie tytuły marzą się graczom.

Tradycyjnie już użytkownicy Reddita dzielą się tytułami, które chcieliby ujrzeć w nowej odsłonie Plusa. Wiadomo, że nie wszystkie marzenia da się spełnić; jest jednak spora szansa na to, że przynajmniej kilka osób będzie zadowolonych z propozycji.

Wśród tytułów przewijających się najczęściej pojawia się Star Wars Jedi: Fallen Order. O ile gra pojawia się w przewidywaniach dość regularnie, to tym razem być może wreszcie będzie można skreślić ją z listy. Użytkownicy podkreślają bowiem, że dotychczas w czerwcu zawsze pojawiały się produkcje z uniwersum Gwiezdnych Wojen. W ubiegłym roku było to Star Wars: Squadrons, w 2020 natomiast – Star Wars: Battlefront II. Dziś wiadomo już, że Fallen Order otrzyma sequel; byłaby to świetna okazja, aby sprezentować graczom pierwszą część i tym samym rozbudzić oczekiwania co do Survivora.

Niemalże tradycją jest już umieszczanie na liście Assassin’s Creed: Ezio Collection. Jeden z graczy umotywował umieszczenie kolekcji na liście tym, że… w ostatnim czasie ją kupił; rzeczywiście jestem w stanie uwierzyć, że niektórzy mają tak głupie szczęście. Jak na razie jednak nic nie jest przesądzone i musimy zaczekać na oficjalne ogłoszenie oferty PS Plus na czerwiec 2022.

Poza wymienionymi produkcjami pojawiły się m.in. Alan Wake Remastered, Borderlands 3 (niedawna darmowa gra na Epic Games, przydałoby się więc też coś dla konsolowców), Disco Elysium, Ace Combat 7: Skies Unknown czy Call of Duty: Modern Warfare. Czy któraś z nich rzeczywiście pojawi się w pakiecie, dowiemy się 1 czerwca – w dniu oficjalnego ujawnienia oferty.

Na jakie tytuły Wy liczycie?

Promocje

Zobacz wszystkie
Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie