Ostatni moment na odebranie wielkiego hitu za darmo z Epic Games Store

Borderlands 3 - gra za darmo
Newsy PC

Do dziś, do godziny 16:59 możecie odbierać Borderlands 3 z Epic Games Store. Kolejna gra za darmo dostępna jest od tygodnia, ale o 17:00 oferta zmieni się na nową.

Epic Games Store nie kończy rozdawnictwa, a wręcz je nasila. Choć ostatnio dostaliśmy aż trzy gry, a teraz „zaledwie” jedną, ciężko się gniewać. Lubimy w końcu dostawać zaskakująco solidne „indory”, ale raczej nikt nie pogardzi wielkimi hitami. No a Borderlands 3 z pewnością można do takich zaliczyć. W końcu to największa i najnowsza część genialnej serii looter shooterów w konwencji FPS-RPG. Gratka nie tylko dla fanów Diablo, ale też i dla entuzjastów strzelanek.

Chyba od dawna wiedzieliśmy, że „coś się kroi”. Epic absolutnie unikał informacji dotyczących nowej gry za darmo. Po tygodniu oczekiwania okazało się, że oficjalnie jest nią Borderlands 3. Świetny tytuł od Gearbox Software od razu zajął więc jedno z czołowych miejsc w kategorii „największych” gier rozdawanych za darmo przez Epica.

Gra za darmo od Epic i to nie byle jaka

Do dziś (tj. 26 maja), do godziny 16:59 macie czas na odebranie wspomnianej pozycji za darmo, które dostępna jest już od tygodnia. Jeżeli zapomnieliście lub nie mieliście czasu – radzimy więc się pospieszyć. Trzecia część serii strzelanek jest wciągającą na wiele godzin pozycją dla entuzjastów zbierania wszelkiego tałatajstwa w postaci różnych giwer czy ulepszeń. To także całkiem udany scenariusz i, przede wszystkim, absurdalna ilość humoru. A z resztą – co ja będę reklamował, skoro każdy może sprawdzić grę samemu.

Dziś też dostaniemy kolejny tytuł, który obecnie jest jedną, wielką tajemnicą. Czymże może być? Tak naprawdę wszystkim – od paru produkcji indie aż po kolejny megahit AAA. Wystarczy tylko poczekać do godziny 17:00 i z pewnością wrócimy do Was z przypomnieniem o odbiorze gry.

Promocje

Zobacz wszystkie
Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie