Ujawnienie oferty PS Plus na czerwiec 2022 nastąpi później niż zazwyczaj

ps plus marzec 2022 oferta
Newsy PS4 PS5

Nie spodziewajcie się ogłoszenia oferty PS Plus na czerwiec 2022 pod koniec maja. Na ujawnienie gier z Plusa poczekamy nieco dłużej niż zwykle.

Choć zazwyczaj ogłoszenie oferty ma miejsce w ciągu ostatnich dni miesiąca, tym razem nastąpi ono dopiero w pierwszy dzień czerwca. Różnica nie jest ogromna, ale warto mieć to na uwadze, kiedy będziecie się rozglądać za nową ofertą. Kiedy tylko zostanie zapowiedziana, od razu Was o tym poinformujemy.

Niestety na razie nie wiadomo, jakich gier należy się spodziewać po ofercie PS Plus na czerwiec 2022. Być może przed oficjalnym ogłoszeniem pojawią się przecieki, ale na ten moment trzeba uzbroić się w cierpliwość.

W czerwcu PS Plus mocno się zmieni

Warto przypomnieć, że 23 czerwca w Polsce udostępniona zostanie nowa wersja usługi PlayStation Plus. Zamiast standardowej subskrypcji gracze otrzymają trzy różne progi do wyboru: Essential, Extra i Premium. Ten pierwszy zaoferuje to, co Plus w obecnej formie, drugi odblokuje nam dostęp do sporej biblioteki gier na PS4 i PS5, a trzeci zaoferuje dostęp do opcji streamowania gier, wersji testowych wybranych produkcji oraz biblioteki tytułów z PS1, PS2, PSP oraz PS3.

W tej chwili ciężko stwierdzić, czy wprowadzenie nowego Plusa obniży jakość gier oferowanych w najniższym progu. Jest to możliwe, lecz na razie możemy jedynie gdybać.

Promocje

Zobacz wszystkie
Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie