Klasyk w PS Plus doczekał się wsparcia bardzo ważnej funkcji

PS Plus - świetny klasyk dostał wsparcie bardzo ważnej funkcji
Newsy PS4 PS5

Kolejna gra dostępna w PS Plus dostała nagle wsparcie dla osiągnięć. To świetna wiadomość dla fanów “platynowania” wszystkiego!

PlayStation Plus oferuje naprawdę sporo, ale wszystko zależy od wariantu, jaki wybierzemy. Możemy płacić więcej i dostaniemy za to, co logiczne, sporo, lub wybrać tańszą opcję. PS Plus Premium pozwala jednak na dostęp do bardzo bogatego katalogu klasycznych pozycji z poprzednich modeli kultowej konsoli i nie tylko. Jest to świetna opcja dla fanów klasyki, retro i wszystkich tych, którzy chętnie przekonaliby się “jak to dawniej bywało”. Dlatego tak cieszy wiadomość o dodaniu wsparcia osiągnięć dla kolejnej gry!

Oszczędzaj na abonamencie PS Plus dzięki tanim doładowaniom

Tym razem wsparcie trofeów trafiło do gry Echoshift, czyli nieco zapomnianej świetnej gry logicznej z PSP (która trafiła również na PS Vita). Kultowy handheld Sony umożliwił graczom wejście do świata wykreowanego na podstawie dzieł malarza i grafika M. C. Eshera. Gra będąca następczynią Echochrome stawia przed nami względnie proste zadanie – doprowadzić kukiełkę do końca mapy, przez najeżone pułapkami korytarze w perspektywie 2D. Zadanie nie jest jednak łatwe, a fani gier logicznych będą wniebowzięci.

Echoshift umożliwia zdobycie łącznie 30 osiągnięć, więc naprawdę mamy co robić. Co więcej, istnieje także opcja wbicia za nie “platyny”, więc każdy fan zbierania trofeów może liczyć na kolejną nagrodę na swoim koncie. Większość z zadań dotyczy przechodzenia kolejnych etapów i wypełniania bardzo konkretnych wyzwań czy rozwiązywania łamigłówek.

Artur Łokietek
O autorze

Artur Łokietek

Redaktor
Zamknięty w horrorach lat 80. specjalista od seriali, filmów i wszystkiego, co dziwne i niespotykane, acz niekoniecznie udane. Pała szczególnym uwielbieniem do dobrych RPG-ów i wciągających gier akcji. Ekspert od gier z dobrą fabułą, ale i koneser tych z gorszą. W przeszłości miłośnik PlayStation, obecnie skupiający się przede wszystkim na PC i relaksie przy Switchu.
Advertisement
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie