Macie PS Plus? Odbierajcie prezenty do popularnej strzelanki

PS Plus - darmowy pakiet bojowy (Desantowiec) - Call of Duty Warzone
PS4 PS5

Każdy posiadacz aktywnej subskrypcji PS Plus może zgarnąć za darmo świetny pakiet przedmiotów do Call of Duty: Warzone. Jeśli lubicie kolory Vault Boy’a z serii Fallout, to z pewnością się Wam spodoba.

Wielu PSPlusowiczów często zapomina, że ich usługa daje także dostęp do darmowych przedmiotów do wielu gier, głównie multiplayer. Jednym z tego typu benefitów są dodatkowe pakiety odsłon Call of Duty. Zobaczcie, jak się prezentuje paczka o nazwie Desantowiec:

PS Plus - darmowy pakiet bojowy (Desantowiec) - Call of Duty Warzone - lista przedmiotów
Źródło: PS Store

W jej skład wchodzi aż 8 przedmiotów, które zasilą kilka slotów Waszego ekwipunku. Co jak co, ale całość prezentuje się bardzo dobrze i pasuje idealnie do klimatów Call of Duty: Warzone po udostepnieniu mapy Caldera. Poniżej znajdziecie pełny spis itemów. Link kierujący do odebrania tych prezentów znajdziecie w tym miejscu.

– Legendarna skórka Operatora dla Wade’a Jacksona
– Legendarny schemat karabinu szturmowego
– Legendarny schemat strzelby
– Epicki emblemat
– Epicki zegarek
– Epicki talizman
– Epicka wizytówka
– 60-minutowy żeton podwójnych PD

W PS Store nie wypisano informacji na temat ewentualnego zakończenia omawianej akcji promocyjnej. Właśnie z tego powodu polecam pospieszyć się, by ewentualnie nie przegapić okazji na zgarnięcie gratisów.

Nie macie jeszcze aktywnego PS Plus? Warto się nim zainteresować szczególnie teraz, ponieważ w marcu dzięki niemu można zgarnąć aż 5 rewelacyjnych produkcji. Ogłoszenie bieżącej oferty znajduje się tutaj.

Promocje

Zobacz wszystkie
Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie