PS Now marzec 2022 oficjalnie. Wśród 4 gier znalazła się jedna z Polski

PS Now marzec 2022 logo
PC PS4 PS5

Poznaliśmy ofertę gier, które trafią do PS Now marzec 2022. Jedną z nich jest między innymi najnowsza produkcja polskiego Flying Wild Hog.

Na kanale PlayStation Access pojawiło się szczegółowe omówienie każdego z tytułów, które trafią niebawem do bibliotek subskrybentów PS Now. Zobaczcie je, by prędko zapoznać się gamą kolejnych gier. Te będą dostępne od 1 marca 2022 roku.

Oferta PS Now na marzec 2022 – oto gry z zestawu:

  • Shadow Warrior 3
  • Crysis Remastered
  • Relicta
  • Chicken Police – Paint It Red!

Co sądzicie o marcowych grach, które trafią do PS Now na marzec 2022? Jak widać, są to aż 4 produkcje, z czego na premierę gracze będą mogli ograć polskie Shadow Warrior 3. Wartą zainteresować się także pozostałymi tytułami.

PS Now nie jest obecnie w teorii dostępna w Polsce. Mimo to, usługa powinna działać użytkownikom, którzy zarejestrują konto na inny region lub przebywają na terenie kraju, w którym została już wprowadzona. Gracze z Polski spekulują, że niedługo bez „kombinowania” będą mogli skorzystać z dobrodziejstw wymienionego streamingu, być może przy pomocy PS Plus Spartacus. Więcej na ten temat nieoficjalnych informacji na ten temat możecie przeczytać w tym miejscu.

Promocje

Zobacz wszystkie
Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie